Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért viselkednek így a mai...

Miért viselkednek így a mai öregek?

Figyelt kérdés

Nos, van egy kisebb konditerem ahova járok edzeni, és ebbe a teremben még van egy pingpongasztal ahová minden este szokott járni egy nyugdíjas csapat. Nekik jószokásuk szokott lenni, hogy ha ők megjelennek akkor kikapcsolják a zenét, hangosan káromkodnak, és mindenkit le*arnak aki más a teremben tartózkodik. Ezek miatt már sokszor volt panasz, de nem lett belőle semmi, mert az öregek a tulaj ismerősei. Viszont engem már nagyon idegesített, hogy nemlehet normálisan edzeni így hát gondoltam szólok nekik. És erre az lett a válasz, hogy én mit képzelek magamról, ki vagyok én hogy szólni merek nekik, hogy ez egy tornaterem és nem diszkó. Próbáltam nekik magyarázni, hogy ők ugyanúgy hangoskodnak, tehát akkor miért baj ha szól a zene, de erre meg az jött hogy az más, nekik lehet, adjam meg nekik a tiszteletet a koruk miatt, mert ők nemtudom hány diplomások, én meg járjam ki az 5 általánost, és elküldtek szószerint p*csába. Na én alapvetően nyugodt ember vagyok, nemsokan tudnak felhúzni, de itt eldurrant az agyam és elkezdtük egymást anyázni. Az egész addig fajult, hogy az öreg fogta magát és belemászott az arcomba, hogy ő majd megmutatja hogy a felismerhetetlenségig fog verni. ( Ezt furcsának tartottam, mert a testépítés mellett 3 éve boxolok, ráadásul nem is vagyok kisdarab 174cm/87kg, az egyedüli hátrányom hogy seggdugasz vagyok, gondolom ezért hitte hogy puhapecs lehetek.) Már vártam hogy megüssön, mire hirtelen lehiggadt és elnézést kért(????) majd visszament és folytatták a pingpongozást. Ezekután még

érdekesség, hogy a tulaj még tőlem kért elnézést mindenért, sőt, még meg is köszönte hogy szóltam nekik, mert ő nem akar/mer az ismeretség miatt. Amúgymeg később zárás előtt én mentem vissza a fószerekhez bocsánatot kérni, mert nemszeretek senkivel se haragba lenni, és megbeszéltem velük a dolgot. Lényegében ennyi, bocsánat ha kicsit hosszú lett. :) Na de nektek mi a véleményetek erről az egészről?


19/F



2017. máj. 27. 15:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Az a véleményem, hogy keress egy normális termet, mert ott nincsenek pingpong asztalok, ahol nyugdíjas klubbok tartanak teadélutánt.
2017. máj. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

Az, hogy ne ugassál szegényekkel, mert az ő idejükben még súlyzó sem vót, mer' beóvasztották ágyúcsőnek. Még jó, hogy szerencsésen alakult és megtudtátok beszélni a dolgot, teee te taknyos kölök :D.

Amúgy nem semmi sztori, szerencse, hogy jól alakult :)

2017. máj. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
85%

Amúgy szerintem azért nem esett neked, mert rájött, talán alulmaradna...

Sajnos ezt én is sok esetben tapasztalom, hogy csak a korral szeretnének olyan előnyökhöz jutni, ami túlzás. Mert persze, tiszteletet meg kell adni, de azért nem kéne ekkora felhajtást csapni. Keress másik konditermet.

2017. máj. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A Kádár rendszerben hitelből és mások munkájából híztak, abban a tudatban hogy az adósságot majd visszafizeti más. Leginkább emiatt van kinyílva a csippájuk. A 49 éves korom miatt én is éltem akkor csak a szüleimmel mi dolgoztunk is és persze saját szememmnel láttam hogy miért nyílik ki az ilyeneknek a csippája.
2017. máj. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Ez a világ egyik legnagyobn félreértése a véleményem szerint, hogy valakit pusztán a kora miatt tisztelni kéne. Attól meg, hogy elélt mitudomén 60 évig az egyáltalán mem jelenti azt, hogy egy olyan emberről van szó aki tiszteletre méltó. És ehez szorosan hozzátartozik az is, hogy nem kell valakit tisztelnem ahoz, hogy ne legyel vele tiszteletlen! Ezt nagyon sokan nem értik és nyomják ezt a fos demagóg szöveget a kor tiszteletéről. A tiszteletet ki kell érdemelnj, nem elég vén szarnak lenni hozzá.
2017. máj. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%
Amikor valaki az életkorával henceg és azt hiszi, hogy azzal neki kijár valami, ez a legprimitívebb dolog. Attól, hogy a sz4r 50 éves, még ugyan úgy szar marad, mintha 10 éves lenne.
2017. máj. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

imádom a cimet amúgy:) ez direkt egy visszapofon az "ezek a mai fiatalok" mondásra? csak mert üt:)

nem vagyok túl bölcs de gondolom néhány ember azt hiszi, hogy mert élete nagyján túl van és sok mindent megtapasztalt attól ő mások fölé helyezkedhet, és őt illeti a felségjog

2017. máj. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem a terembe egyáltalán nem való a pinpongasztal, ezzel az erővel lehetne bent focilabda, aztán 2 fekpad közt a kapu meg mittudomén. Egy konditerem nem játszótér, és oda csak olyanok menjenek akik komolyan és elszántan akarnak edzeni.

De ha már így alakult, akkor nekik kellene hozzátok (ott edzőkhöz) illeszkedni, és nem önkényesen kisajátítani az egész épületet.

Én biztos hogy panasszal éltem volna a tulajnak, és lehet hogy más edzőtermet kerestem volna. Ha 20 ember szól a tulajnak hogy változtasson, változtatni fog mert nem akarja hogy 20 ember kiesése legyen. (nálunk 7000/hó, ez 140 000 Ft kiesés neki havonta). Ez meg majdnem egy ember havi fizetése ami biztos hogy nagy hiány lett volna, aztán a tulaj is elgondolkodott volna hogy inkább megtartsa azt a havi pénzt, és változtat valamin, vagy havi 140 kiesése lesz, és elviseli az öregeket.

2017. máj. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Az csak egy általuk kitalált ok hogy azért képzelik magukat felsőbbrendűnek mert túl vannak az 50-en. Az ilyenek akkor sem tudták a helyüket amikor fiatalok voltak, tehát ahogy a 4. válaszban leírtam. Vajon miért nem találni ilyen öregeket Nyugat-Európában vagy Amerikában? Ja, mert ott nem volt kommunizmus.
2017. máj. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A kor önmagában nem elég a tisztelethez. A hülyék is megöregszenek egyszer.
2017. máj. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!