Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Száraz szem és úszkáló pici...

Száraz szem és úszkáló pici foltok szem előtt?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta fáj szemem szúr ég, száraz is, és szokott kiadni mikor pislogok ilyen recsegő hangot, és fekete úszkáló foltokat látok szemem előtt... Voltam vele szemészeten, annyit mondtak ha ebből több lesz stb akkor menjek vissza... Mondjuk akkor a száraz szemet nem mondtam... De mitől lehet? Annyi hogy rövidlátó vagyok kicsi korom óta, mínuszos 4-6 .. kicsi koromban is volt ilyen pici foltok de elmúlt.

Most 25 vagyok ( Nő ) és nemtudom hogy ez elmúlik e valaha.. szememre használok szemcseppet de nemhat semmit ..

Lesz most új szemüvegem is fényre sötétedős... Majd elmegyek megint szemészetre de addig is valaki tapasztalat/segítség?



ápr. 22. 10:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Addig is, amíg elmész szemészetre, próbálj másik szemcseppet használni.

A száraz szemet nem orvos állapította meg?

Nekem szemészeten mondták, hogy száraz a szemem és ott ajánlottak megfelelő szemcseppet is.

ápr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem mondta de érzem hogy száraz... Azért megyek el megint majd hogy akkor konkrétan azt nézzék majd meg. Plusz infó gép előtt ülök 9 órákat plusz telefon.. ( munka )
ápr. 22. 11:54
 3/6 A kérdező kommentje:
Neked segített az a szemcsepp?
ápr. 22. 11:54
 4/6 anonim ***** válasza:

3: igen, segít, csak rendszeresen kell használni. Ha kimarad pár nap, akkor érzem, hogy nem jó. Nekem szúrt, égett, nagyon érzékeny volt, be is vérzett többször.

De az is segített, hogy lett olvasószemüvegem és azóta nem erőltetem a szemem. Telefonon pedig be van kapcsolva a kékszűrő.


Nekem egyébként ilyen foltok nem voltak, úgyhogy mindenképpen menj el szemészetre, nem biztos, hogy neked a szárazság okozza ezeket, vagy nem csak az.

ápr. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Melyik fajtát használod?
ápr. 22. 12:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezeket szoktam:

Systane ultra

Systane ultra tartósítószermentes

Oculotect

ápr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!