Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Melyik szemcsepp jó tovább 30...

Melyik szemcsepp jó tovább 30 napnál? Vagy melyik ami nem annyira drága mint a visine?

Figyelt kérdés

sokat ülök gép előtt,szemcseppezek,de változó hogy mennyi kell

visine-t vettem eddig,de majd 2ezer forint,és van hogy ugy lejár a 30 nap hogy alig használtam,dobhatom ki

van olyan ami tovább jó bontás után? vagy olyan ami olcsóbb de ugyanugy sima szemcsepp?


2011. márc. 7. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél Ocumil szemcseppet. Jobb, mint a Visine, és nem kell 30 nap után kidobni. Gyógynövényboltokban, vagy Tesco, Auchan gyógyrészeinél kapható. Akad még drogériákban, de azok szépe szűnnek meg. A 15 ml-es nincs ezer forint, nincs lejárat, tehát használhatod, míg tart. A lányaim a kamillásat használják, mert most láttam, hogy több féle is van már belőle. Jó kontaktlencséhez, szemfáradtságra, monitor előtt ülőknek, és mindkét lányom dicséri. Sokkal jobb, mint a Visine, és az ára is a fele.
2011. márc. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a Visint én nem dobom ki, használom ameddig tart. semmi baja, nekem is bepirosodik a szemem egy másik szemcsepptől:((, de azt glaukomára kapom.arra direkt rákérdeztem, hogy muszáj-e egy hónap után kidobni, mert még pont egy hónapig tartana, de azt mondta a szemész (sztk)hogy, havonta kezdjek újat.

szerintem egyiknek sincs semmi baja, de hát gyógyszergyártók érdekei.....

2011. márc. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen,nehezen de tudtam venni ocumilt,méghozzá kamilla és mályvakivonatosat


úgy tűnik hogy jó is


egyébként van ennek is lejárati ideje felbontástól számitva,3 hónap,de az bőven jó

köszönöm még1x:)


másodiknak: nem szeretek kisérletezni,szeretem magam a betegtájékoztatóhoz tartani,főleg a vénynélkülieknél

2011. márc. 14. 15:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Az 1. vagyok, igen erre gondoltam. Örülök, hogy neked is bevált. Az ára is kedvezőbb, a hatása is jobb, és biztos, hogy nem kell a fél üveggel kidobnod.
2011. márc. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!