Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 30 napos kontaktlencse....

30 napos kontaktlencse. Hogyis van ez?

Figyelt kérdés
30 napos kontaktlencsét hordok. Úgy kell számolni a 30 napot hogy felbontást követve 30 nap vagy pedig 30 alkalommal használhatom, lehet benn a szemembe.
2011. júl. 7. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:
30 napos bennevan a nevében ...
2011. júl. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Felbontas utan 30 nap, NEM 30 alkalomra valo hasznalat. Ha nem hasznalod surun akkor inkabb vegyel napi lencset, mert 1 dobozban van 30 db, azt tudod 15 napig hasznalni(tehat reggel berakod este kidobod) es igazabol tenyleg ez erne meg ha csak alkalmankent hasznalod.
2011. júl. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Erről én orvost kérdeztem és azt mondta hogy 30 alkalommal használhatom. Mivel a lencse ha csak a folyadékban áll akkor semmit nem változik, nem veszít a víztartalmából, tehát azt nem kell beleszámolni a 30 napba.
2011. júl. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. AMúgy énis úgy gondolom mint az utolsó válaszoló :)
2011. júl. 8. 23:02
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem aztmondta az orvos hogy addig hordjam amig nem kényelmetlen, szerintem te is ezt csináld! Én például 2 hónapig simán hordom, akkor érzem h bök és akkor cserélek. :)
2011. aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!