Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Anyajegy. Mit gondoltok...

Anyajegy. Mit gondoltok erről? Undorító vagy nem probléma? Bövebben lent.

Figyelt kérdés

Anyajegy van a szememben, engem nem zavar de attól félek h másokat zavar vagy undoritónak tartják...:S valahogy ki lehetne szedetni? vagy nem undoritó?


[link]


2009. júl. 27. 16:39
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

de amugy is . nem azt kérdeztem h micsoda. mert tudom micsoda.


Hogyan jöhet létre a szemben anyajegy, és lehet-e később baj belőle?



A szemen belüli anyajegy kialakulása hasonló a bőranyajegyéhez. Pigmentált sejtek tömörülése. Általában gondot nem okoz, de amennyiben észleljük, én fotodokumentálni szoktam. A féléves kontroll főleg a felfedezés elején fontos. (dr. Molnar Fanni )

2009. aug. 1. 19:02
 22/24 anonim ***** válasza:
jééé, ilyet még nemis láttam :D egyedivagy ^^
2009. aug. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
41%

Olyan mintha valami bele ment volna a szemedbe... Szerintem. Engem zavarna.

Amit beírtál egy orvosnőtől aszerint cselekedj. Ha okoskodsz, ne tégy fel kérdést, mert senkinek nem hiányzik egy csitritől a kioktatás

2009. aug. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nem a szemed a lényeg,hogy van benne egy kis anyajegy vagy sem....a személyiséged a lényeg.Ez csak egy kis plusz egyediség ;) Ha téged zavar,és kicsit zárkózottá tesz,esetleg nem mersz valakinek a szemébe nézni érdeklődj szemészednél,hogy van-e valamilyen lézeres anyajegy-szemműtét...mindkettőnél külön-külön van lézeres műtét,de nemtudom hogy egyben van-e.

De én azt mondom,hogy úgy fogadjanak el,ahogy vagy :)

2010. júl. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!