Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nagyon rossz a szemem, rövidlá...

Nagyon rossz a szemem, rövidlátó vagyok. Van valami megoldás?

Figyelt kérdés
Már annyira rossz,hogy van,hogy a boltban nem ismerem fel egy ismerősöm,vagy családtagom,csak homályosan látok távolra.De nincs 20-30 ezrem a szemüvegre,viszont valami kéne,mert ez így nem állapot.Kb 3 méterre már csak homályosan látok. Van valami megoldás?
2012. szept. 29. 20:04
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
ha nincs más gond a szemeddel, csak szimplán rövidlátó vagy, akkor kb 7000-ből megvan a szemüveg az ofotértben. Menj be, nézesd meg, és vedd meg a szemüveget. Mert ha nem, akkor romlani fog a szemed, később sokkal drágább lesz, mert minél nagyobb a dioptria, annál drágább a lencse.
2012. szept. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
egy jó szemüveg az tuti! De egy jó szemüveg több tízezer ft,és mint említettem nincs rá pénzem! Érted már a problémám?????Nekem sem adnak a két szép szememért vagy mert szépen mosolygok az optikusra szemüveget...
2012. szept. 29. 20:34
 13/36 A kérdező kommentje:
Nekem -1.5-öset mondtak.Komolyan van 7ezerért is szemüveg? De azért nem ilyen Sztk-s kereteset szeretnék,mert 24 vagyok,azért még szeretnék kinézni valahogy :).
2012. szept. 29. 20:35
 14/36 anonim ***** válasza:
ok. akkor vakulj meg vaze.. nehogy bemenj megkérdezni....
2012. szept. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
És szerintem azzal vakítják az embereket hogy a szemüveg segít, mivel hoppá! Csak nem pénzbe kerül??? Csak mert azzal szokták vakítami az emebreket ami pénzbe kerül. És a szemtorna? Érdemes kipróbálni, utánna még a közérzet is jobb...
2012. szept. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

Amikor -3 és -5 dioprtriám volt, akkor is vakultam megfele, amikor nem hordtam a szemüveget.

Kérdező, nincs senki, aki támogatna? Valaki a családból?

2012. szept. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Másfeles szemüveg nem erős. Menj be az ofotértbe, és kérdezd meg. Ha nekimész valaminek, és megsérülsz, többe van.
2012. szept. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

20:35! Ritka intelligens vagy kisbarátom! Képzeld voltam bennt,de nálunk pl nincs Ofotért és nekem olyat mondtak,ami 20ezernél kezdődött és az még csak a "fapados" változat volt.

Másik válaszoló!Sajnos a családom sem áll jól anyagilag így nem tudnak segíteni.Én most vesztettem el az állásom eddig meg annyit kerestem csak,amiből egy hónapban meg tudtam élni.De ezt a 7ezer ft-osat megkérdezem!

2012. szept. 29. 20:48
 19/36 anonim ***** válasza:
Te nem jársz boltok közelében??? Minden optikában leárazás van, már márkás keretes szemüveget is kapsz 12-14 ezerért......
2012. szept. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem másfeles szemüvegem van, csak akkor hordom, ja kell állandóan nem és azért ez nem olyan durva, hogy 2-3 méterre ne lássak el.........
2012. szept. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!