Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nagyon rossz a szemem, rövidlá...

Nagyon rossz a szemem, rövidlátó vagyok. Van valami megoldás?

Figyelt kérdés
Már annyira rossz,hogy van,hogy a boltban nem ismerem fel egy ismerősöm,vagy családtagom,csak homályosan látok távolra.De nincs 20-30 ezrem a szemüvegre,viszont valami kéne,mert ez így nem állapot.Kb 3 méterre már csak homályosan látok. Van valami megoldás?
2012. szept. 29. 20:04
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
jó,hát 3-4 méter távolságba már eléggé homályosan látok.Egy kis költői túlzás meg belefér :D(hogy mindenki beleköt mindenbe...)
2012. okt. 3. 14:03
 32/36 anonim ***** válasza:

ha mondjuk nem a netet sírnád tele, hogy mennyire csóró, éhező kislány vagy, aki inkább megvakul, csak segítséget ne kelljen kérni.


itt senki nem tud neked se pénz, se szemüveget küldeni, de ha talán alapítványoknál, vöröskeresztnél érdeklődnél, hogy mi a dörgés, vagy netán a burzsujabb ismerőseidnél kopogtatnál, hátha van nekik egy megunt keretük...


az ofotértben vannak most szemcsik 7 rongyért. igaz nem a legdivatosabb-márkásabb cuccok, de arra jók, h láss a beléjük tett üveggel.

2012. okt. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
a netezés miatt senkinek nem romlik a szeme, annak hozza elő esetleg a látásproblémáját, aki hajlamos rá...ha rontaná, én valószínűleg már vak lennék, ehhez képest tökéletes a szemem.
2012. okt. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Köszi Utolsó! Sajnos sok agyilag gyenge,nem értette a kérdésemet :)!
2012. okt. 26. 12:11
 35/36 anonim ***** válasza:
Nagyon nyafogsz. Csak úgy elmondom, hogy nekem 4 dioptriás a szemüvegem közelre. És 20 centire látok élésen...
2016. júl. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Bocs, távolra van a szemüveg.
2016. júl. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!