Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lenne szükségem szemüvegre?...

Lenne szükségem szemüvegre? Infó lent. Help!

Figyelt kérdés
Az Ábel a rengetegben c.könyv olvasása közben,arra eszméltem,hogy összefolynak a betűk,sorok,nem látom jól.Abbahagytam hát egy picit.Elkezdtem olvasni egy másik könyvet,ami nagyobb betűkkel volt írva.Semmi baj nem volt.Ábelhez visszatérve megint összefolyt minden.A szemem a rossz vagy a könyv? Szemüveg kellene? Ha igen akk csak olvasáshoz,vagy látáshoz is?

2013. jún. 17. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg olvasószemüvegre van szükséged.

Menj el a szemészetre.

2013. jún. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj el szemészetre. Ott nem csak diagnosztizálják, hanem megoldást is mondanak.
2013. jún. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha az apróbb betűket nem látod jól, akkor olvasó szemüveg kell, kérj időpontot a szemészetre.
2013. jún. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Eddig olyan jól láttam a pici betűket is.:/ nem nagyon szeretnék szemüveget..De hát ha muszáj..Nem tudja valaki kontaklencsét hány éves kortól írnak fel?
2013. jún. 17. 15:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy eddigem és azóta szemüveget kell hordanom.
2013. jún. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs korhoz kötve, ha kell, akkor kell, akárhánny éves is vagy.
2013. jún. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
olvasó szemüvegnél nem ajánlom a kontaktlencsét, hiszen ezt csak olvasáshoz kellene használnod. Távolra csak ártana, lencsét pedig ki-be rakosgatni macerás, és nem is ajánlott :)
2013. jún. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak olvasáshoz kell, akkor szemüveget fogsz kapni, kontaktlencse annak kell, aki egész nap hordja a szemüveget.
2013. jún. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!