Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Pillanatnyi vakság? Nemrégiben...

Pillanatnyi vakság? Nemrégiben iskolába menet buszon utaztam

Figyelt kérdés

És egyik percről a másikra rosszul lettem és fokozatosan kezdtett "romlani" a látásom 1-2 percig nem láttam, majd fokozatosan visszatért a látásom és kiélesedett a kép és a rosszullét is elmúlt, mintha mise történt volna. Aki tud erre magyarázatot irni az pls írjon!!


15 f


2009. nov. 12. 15:47
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen 2szer nyáron,már elötte is elég rosszul voltam lehet a meleg miatt,és egyszercsak megyek az utcán és egyre kevesebbet hallok,és látok..már a végén szinte csak barnás szineket láttam,aztán leültem és folyamatosan kezdett visszajönni minden...nagyon rossz volt :S
2010. jan. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Hú, én egyszer töri órán ájultam el... Épp feleltem, mikor éreztem, hogy gyengülök. Hülyeségekre gondoltam, elkezdett sötétedni a világ... Egyszer csak azt veszem észre, hogy körülöttem állnak. Töri tanárunk nagyon megijedt. Nekem alacsony a vérnyomásom :(( :(
2012. márc. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!