Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől van ez? Valaki segítsen...

Mitől van ez? Valaki segítsen könyörgöm, mert nagyon félek!

Figyelt kérdés

Szóval ma felkeltem és azt vettem észre hogy a jobb szemem,a szemöldököm alatt fáj,de nem foglalkoztam vele.Aztán amikor mentem ki Wc-re,akkor megnéztem magamat a folyosón lévő tükörben és azt láttam hogy az a szemem láthatóan kisebb lett,mint a bal O_O Mintha a szemöldök alatti bőrfelület rásimult volna arra a szememre (jobban nem tudom elmagyarázni)..

Ugyanúgy látok mindkét szememmel,de akkor is érzem a méretkülönbséget..

VALAKI SEGÍTSEN!MIÉRT VAN EZ?

Nem akarok így maradni örökre..Pláne hogy jön majd a suli,és nem akarom hogy kinevessenek vagy valami..

Akinek volt már ilyen tapasztalata,az írjon privátba,könyörgök..



2014. júl. 17. 07:23
1 2
 11/15 anonim válasza:

idézem:"Mintha a szemöldök alatti bőrfelület rásimult volna arra a szememre "

Ezzel most a szemhéjadra célzol? MErt akkor szerintem ptozis-od van/volt.

Ptózist okozhat a nervus oculomotorius(3. agyideg, ami a szemizmok nagy részét beidegzi) zavara. Ez esetben jobb ha elmész egy szemORVOShoz (és nem opticushoz)vagy neurológushoz.

Mivel alvás után volt ptózisod lehet még a musculus tarsalis superior innervációjának(beidegzésének) az átmeneti zavara. EZt az izmot a sympaticus idegrendszer idegzi be. Ez alvás után lehet, hogy nem rögtön működött. Ha ez a 2. verzió áll(t) fent akkor bizonyára már elmúlt a tünet, mivel ez csak átmeneti.

Mindenesetre menj el orvoshoz.

Ha a szemöldök alatti bőrterület NEM a szemhéjadra vonatkozott, akkor a válaszomat tekintsd semlegesnek.

Mielőbbi jobbulást kívánok! :)

2014. júl. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ptosis .. ez volt nálam az első tünet (2. válaszoló vagyok ) : [link]
2014. júl. 18. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
allergia?
2014. júl. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Na mi volt ?
2014. júl. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és hogy érdeklődtök:)

Aznap egésznap jegeltem és már nem volt bedagadva (mert kiderült hogy amiatt lett a méretkülönbség),aztán ittam calcium-ot,és utána kamillateával átitatott zsepit raktam rá,és olyan lett mint volt:)

A doki azt mondta hogy csak valami megcsípett (ha jobban megnéztem látszott is a helye) Ennyi.Köszönöm azért a segítséget:)

2014. júl. 30. 00:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!