Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencse rendelése...

Kontaktlencse rendelése internetről?

Figyelt kérdés

Iwear kontaktlencsém van de internetről szeretnék rendelni mert úgy sokkal olcsóbb.

Mindegy a márka? Vagy hogy megy?


2014. dec. 30. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, nagyon nem. I-wear ha jól emlékszem valamelyik optika sajátmárkása, nem? Van még egy pontos típusneve, arra keress rá és meg fogod találni melyik nem private label terméknek felel meg (pl biofinity) és azt rendelheted helyette pontosan azonos paraméterekkel.

Minden mást illeszteni kéne, mert hiába ugyanazok a számok vannak feltüntetve, nem biztos hogy ugyanolyan jó a szemednek. Inkább szánj rá plusz pár ezer forintot, de ne kockáztasd a látásod.

2014. dec. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Én innen szoktam rendelni és ez helyettesíti az I-Weart, azaz ugyanolyan:


[link] id/00125_CLEAR_55A__6db__-_havi_kontaktlencse


Meg nézelődj itt, nagyon sokféle van, jó áron, hamar kiszállítják. Csak arra vigyázz, hogy van amelyik 3, meg van olyan, ami 6 d-os és a 6-osat rendeld, abba 6 db van, ami ugye 3 hónapra jó. (Én most sem értem, mi haszna a 3 darabosnak, hisz 2 szemünk van, na mindegy. :D)


22N

2014. dec. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!