Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » 1 éve van probléma a szememmel...

1 éve van probléma a szememmel. Mit tudnátok tanácsolni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tavaly augusztusban állapították meg, hogy a jobb szememben van egy kötőhártya gyulladás, egy szaruhártya gyulladás és egy herpesz. Számtalan kenőcsöt és szemcseppet írtak ki, illetve antibiotikumot. Volt ami használt pár napig, de egyik sem gyógyította meg teljesen. Mai napig reggelente úgy ébredek, hogy össze van ragadva a szemem annyira sok váladék jön ki ami zöld. Az sem mellékes, hogy kisebb sokkal mint a ball! Az orvoshoz már hiába megyek, mert mindig elölről kezdi a szem cseppeket fel írni amik nem olcsók és még sem használnak! Kérdeztem tőle, hogy mikor lesz már újra egészséges? A válasz mosolyogva mindig ugyan az ,,nem tudom, változó, valakinek több év , itt már nem tehetünk semmit mert a palettán lévő összes szem cseppet-krémet ki próbáltuk " .. 1x csináltam a kamillás gőzölést majd rajta hagytam 5 percet a borogatas és bele öntöttem a szemembe (át öblítettem vele ) aztán olvastam, hogy attól rosszabb lehet. Szerintetek mit kellene tennem? Már a minden napokra is ki hat, hogy tudom nem egyforma a két szemem :(

2017. márc. 15. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Pedig más nem tudsz tenni, mint orvoshoz menni. És betartani azt, amit mond.

Ne kísérletezz a szemeddel!!

2017. márc. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lassan egy éve azt tettem és semmit nem segített!
2017. márc. 15. 19:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy fel kell keresned másik orvost is, akár menj el valamelyik szemklinikára, ott több szakember is van egy helyen.
2017. márc. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

2: akkor menj másik orvoshoz.

De az a legrosszabb, hogy most nincs kezelve.

Lehet, hogy az első orvos sem hibázott, csak vissza kellett volna menni és folytatni a kezelést, és akkor már rég túl lennél rajta.

2017. márc. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
2 orvosnál voltam, az egyik fő orvos ! Többször kértem, hogy küldjön a szemészeti klinikára, de azt mondta, hogy nincs rá szükség! Egy nap be mentem én önkényesen, be utaló nélkül, meg vizsgáltak nagyon nehezen és a végén lenirtak a jelen panaszokat, de nem írtak fel semmit mivel hogy nem volt be utalóm és közölték velem, hogy ez egy klinika! Ide csak sürgős esetben lehet jönni!
2017. márc. 15. 19:54
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműsítem: szemklinika alatt valamelyik szemészeti magánrendelést értettem. Nyilván ezek fizetősek, de cserébe normálisan meg is vizsgálnak. Előre meg fogják mondani, hogy mi mennyibe kerül, így el tudod dönteni, oda akarsz-e menni vagy másikhoz.
2017. márc. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem is 4 eve diagnoszitazaltak herpesszel. Es meg most sem tokeletes a szemem. De mar a szemcseppet elhagyhattam.
2017. ápr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A herpeszre mit kaptál?
2017. ápr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Melyik antibiot?
2017. ápr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Az összesre nem emlékszem, de le írok párat. (Nem biztos h így irjakt)

Ciloxal, floxal, tobrex, tobradex, migamma n, telviran, virgan, volt még jó pár szem csepp ezeken kívül. ..

2017. ápr. 19. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!