Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tudtok tanácsolni? Vagy...

Mit tudtok tanácsolni? Vagy mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok.. :)

23hetes kismama vagyok.. nem tudom hogy ez bajt jelenthet e bár orvos még nem mondta.. 46kilo vagyok és nagyon picike hasam van.. peding vékony test alkatu vagyok :( nincs étvágyam és az alvásal is problémáim vannak. Mit gondtok?


2016. szept. 4. 04:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a baba jól fejlődik nincs ok az aggodalomra. Hogy mekkora a hasad alkati kérdés. Én is vékony vagyok és óriási hasam volt mindkettővel. Barátnőm átlag testalkat és mikor szülni ment azt hitték vetélés miatt megy.
2016. szept. 4. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én most vagyok a 40. hétben és közel 130 cm a has körfogatom. Hatalmas :) NST ültem egy másik lánnyal ő a 41. hétben volt és akkora pocija volt mint nekem 6 hónaposan. Alkat kérdése. Nekem egész terhességem alatt nem volt étvágyam most sincs sok. Aludni meg már csak ábrándozok. Normális minden.
2016. szept. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nézd van ilyen is :)

[link]


Persze nem ez az átlagos és nem is mondanám normálisnak, de mindenki más és más. Én 26 hetesen nagynak mondom a pocim, de a kolléganőm 22 hetesen nagyobb hassal büszkélkedhet mint én. Pedig én teltebb vagyok és ő volt a vékonyabb kettőnk közül.

Én 164 cm/71 kiloval kezdtem, 0 hányinger, rosszulléttel is most tartok +3kg-nál. Doki meg is dícsért, mégis 180g-os ch diétára fogott...

Ő 165 körül van szintén csak 63ról kezdte. Hiába nagyobb a pocija, ő is 4 kg plusznál van, csak 4 héttel korábban. Pedig neki voltak rosszullétei és sokat is hányt...


Szóval ne aggódj :) Ha a baba fejlődik gond nincs! :)


Boldog babavárást :)


Üdv,

26 hkm

2016. szept. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!