Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől fájhat a szemem? A...

Mitől fájhat a szemem? A sarokban (belül) is van szempillám és én arra gondolok, hogy attól fáj, mert előzőleg is volt már ilyen, és akkor attól volt, mert miután kihúztan nagynehezen elmúlt. És csak a bal oldalt.

Figyelt kérdés
Szerintetek lehet ettől? És egy kicsit piros is. Segítsetek, mert fáj :'(
2010. máj. 21. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok mindenkinek van ott szempilla, de ez nem gond. Szerintem valami más miatt fájhat, de ehhez orvosnak is látnia kéne.
2010. máj. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, de már máskor is volt így :S és akkor kihúztam nagynehezen a szempillám és elmúlt :) De ha hétfőig nem múlik akkor kedden tuti elmegyek orvoshoz :)
2010. máj. 21. 18:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Nkm is van a belső sarokban szempillám(nem is 1), és nkm is nagyon szokott fájni ott a szemem...de nem hiszem, h az miatt :S
2010. máj. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kiszedtem a szempillám és elmúlt :) amúgy köszönöm a válaszokat ;)
2010. máj. 23. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!