Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüvegesek! Ti hogyan...

Szemüvegesek! Ti hogyan láttok szemüveg nélkül?

Figyelt kérdés
Mármint, hány dioptriával meddig pártok el nelküle, kimennétek e nélküle utcára, vagy mihez (/hová) veszitek fel? Mindig is kíváncsi voltam... A válaszokat előre is köszönöm!

2018. aug. 13. 01:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

-2,75 a szemeim.

Reggel felteszem, este leveszem, egész nap hordom.

Sose megyek utcára nélküle, 3 - 4 méterről ha felismerném az embereket arcukról. Minden homályos nélküle.

Optikában azon a táblán a legfelső - legnagyobb - számot látom elmosódva szemüveg nélkül.

2018. aug. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
- 4,75 mindkét szemem, 7 éve vagyok szemüveges. Borzasztóan nehéz, csak színeket és homályos alakokat látok, mint amikor nem zoomol a kamera. Mindenhova viszem magammal, emlékszem olyan esetre is, amikor fürdésnél is rajtam volt, mert idegen helyen voltam. Az olyan, mint pl. tesi óra, edzés, uszoda egy kín szenvedés nekem.
2018. aug. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
-2-est otthon nem hordom, csak kint. Vagy ha valamit meg akarok nézni kint az ablakból. Nem érzem, hogy gépezéshez vagy olvasáshoz kéne.
2018. szept. 1. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!