Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyibe kerül egy szemüveg?...

Mennyibe kerül egy szemüveg? (Távolra nem látok )

Figyelt kérdés

Terhesség alatt romlott a szemem, néhány hónapja szültem, és mar olyan szinten rossz, hogy nem látom az előttem haladó rendszámát...a tv-ben a fejek homályosak...

Tehát távolra nem látok jól. Még nem mentem el orvoshoz,de tervben van a következő pár hétben. Rokonom -1,25ös szemüvegét felvettem, és abban tisztán láttam. Ez azt jelenti hogy nagyon elromlott? 26 éves vagyok és sosem volt szemüvegem, mindig jól láttam eddig. Fogalmam sincs egyáltalán mennyibe kerülhet, maga a lencse, és a szemüvegkeret? 50 ezer körül lehet már kapni szép szemüveget? Már várom hogy újra lássak jól, tehát nem lesz probléma a viselése számomra, meg nem is áll rosszul, csak fogalmam sincs az árakról. Köszönöm :)


2019. jan. 13. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
30-40ezertől a csillagos égig vannak az árak
2019. jan. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek 51 ezer forintba került. Pedig nem volt erős a lencséje , meg nem lehetett olcsóbban megúszni.
2019. jan. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!