Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Színtévesztőt felvesznek a...

Kbanna kérdése:

Színtévesztőt felvesznek a Kisképzőbe? (Grafika szak)

Figyelt kérdés

2019. ápr. 3. 17:20
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves válaszokat. :) Már túl vagyok rajta, megoldódik, csak akkor nagyon rosszul esett, hogy ellentmondások voltak a döntésekben, és mindezt május 10-én zúdították a nyakunkba :( . Pedig tartottunk tőle, hogy probléma lehet, és még időben utánajártunk. Hááát... nem aludtam jól aznap éjjel... Az a gondolat fészkelte be magát, hogy most, amikor már mindenhol minden hely betelt (Vörösmarty gimi média lett volna a második, Kispesti Deák média a harmadik)... Ez az alkalmassági talán az eredményhirdetések előtt lenne jó helyen...

De most már azt gondolom, hogy jó, hogy egy hónapja mással beszéltünk és mást mondtak, és jó, hogy májusban van az alkalmassági, mert így a biztos :).

Tény, hogy senkinek nem tűnt fel a felvételin, pedig a mappában is volt festmény, és színes csendélet is volt a rajzvizsgán...

Értem az aggodalmakat is, mondhatnám azt is, hogy jóindulatból született a pénteki letolás. De jó lenne, ha egyértelmű lenne a dolog, és valahol le lenne írva. Korrekciós szemüveggel százszázalékosan javítható a "hiba", így még azt sem értem, hogy festészetre és textilre miért lenne kizáró ok (ezt a kettőt említették még egy hónapja).

2019. máj. 14. 09:28
 12/12 anonim ***** válasza:

Korrekciós szemüveggel elég nagy százalékban javítható a "

"hiba".

2019. máj. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!