Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miér marad fenn a lágyszéklet...

Dologone1 kérdése:

Miér marad fenn a lágyszéklet egy része a Toalettvíz tetején többszöri öblítés ellenére is?

Figyelt kérdés

2019. aug. 5. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Rosszul megy le a víz , nincs meg a huzatja.

Általában ott szokott ilyen lenni ahol nem magasan van az öblítő tartály, vagy pedig ez az öblítő szelep van és csak folydogál a víz.

Ezért kell az öblítő tartályt feltenni 170-180 centi magasra, a megfelelő cső átmérővel és nincs ilyen probléma.

2019. aug. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy nincs, sokk függ a csésze kialakításától is. Amelyikben először megáll az anyag, aztán lehúzáskor derékszögben kéne bekanyarodnia az elöl lévő lyukba, ott szoktak lenni ezzel problémák. Amelyiknél meg hátra egyből bepottyan a ferde lyukba, ott kevésbé. (Viszont utóbbinál nem lehet megtanulmányozni a produktumot, pedig időnként szükség lehet rá)
2019. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen a széklet állapota miatt tettem fel a kérdést. Mit tartalmazhat mi által lebeg a vízen?
2019. aug. 6. 10:32
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt olvastam az lebeg ami több zsírt tartalmaz.
2019. aug. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első! Az alsó tartályok ugyanolyan erővel öblítenek, mint a felsők! Ez úgy van megoldva, hogy ez esetben nem 32mm az öblítőcső átmérője, hanem 40mm. Ha kis víznyomás mellett öblítőszelep van felszerelve, az valóban okozhat ilyen problémát. Amúgy tényleg több zsírt tartalmaz az ilyen széklet. Szerintem abszolút nem igaz, hogy a tálcás wcnél könnyebben marad ott a széklet, a csobbanósnál is előfordulhat, hogy a víz keringteti, de nem viszi le! Viszont a csobbanósnál nem lehet megtekinteni a székletet, és ha olyan a csésze kialakítása akkor alvázmosást is végez.
2019. okt. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!