Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Diétás sütemény/keksz recept...

Diétás sütemény/keksz recept ami még finom is?

Figyelt kérdés

Már egy ideje diétázom, viszont jol esne valami kis nasi ezert szeretnek sutni valamit. Minden recept amit eddig talaltam folyekony edesito szert tartalmaz amit nem akarok bevinni a szervezetembe inkább mezzel helyettesitenem ( igen tudom h az se valami dietas de mezzel szeretnem akkor is )

Lehet gyumolcsos, lehet kokuszos, etcsokis csak egyszeru legyen es ne legyen benne edesito szer.

Koszonom elore is a recepteket, kioktatast nem varok.



2019. aug. 10. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Kb bármilyen sütit meg tudsz csinálni diétásan, csak a fehér lisztet kicseréled ch csökkentettre, tk-ra, zabra vagy amit szeretsz.

A cukrot pedig xilitre vagy eritritre.


Bá azt nem tudom hogy gondoltad hogy "ne legyen benne édesítőszer". Mindenbe kell tenni valami édesítőt.


De ami most eszembe jutott, bár nek keksz, a banán palacsinta.

1 db tojást felversz, bele teszel 1 db összenyomott banánt, 2-3 evőkanál zabpelyhet és ennyi. Palacsinta sütőben sütöd, kis mennyiséget kb fél tenyérnyit, különben nem tudod megfordítani.

2019. aug. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%

Kókusz, csoki is hizlal meg mindenfele diétás süti.

Van liszt nélküli piskóta, zabkeksz,rizsmih(de ezek is hizlalnak mind), tojásfehérje az nem

2019. aug. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!