Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nincs menstruaciom, hasmenesem...

Nincs menstruaciom, hasmenesem van es rosszul vagyok napok ota. Mitol lehet ez?

Figyelt kérdés
Szoval 16 eves vagyok es mar masfel honapja fogyozom, 50 kg voltam es 163-164 cm, most vagyok 46-47 kg kozott (mikor hogy). Miota fogyokurazom, nem menstrualok, pedig napi 5szor eszem, a kenyeret teljeskiorlesure csereltem, rengeteg gyumolcsot es zoldseget eszem, valamint norbi update sutiket. Ujabban elkezdett emelyegni a gyomrom, hasmenesem van (ez feltehetoleg az update termekektol), es a fejem is faj. Tenyleg a fogyokura miatt vannak a tunetek?

2019. aug. 14. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kórosan sovány vagy
2019. aug. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen nem kéne fogyózni (kivéve ha orvos mondja). majd 170 centi vagy és nem vagy 50 kiló?? azt ugye tudod, hogy túl alacsony testzsírszázaléknál megszűnik a menstruáció? te éhezteted magad!
2019. aug. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!