Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Megfelelő ez az étrend és a...

Megfelelő ez az étrend és a fehérjepor testépítés mellé?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves vagyok. Tavaly nyáron három hónapot edzettem a teremben(testépítés). Idén nyáron újra elkezdtem, de most már iskola közben is szeretném folytatni.

[link]

Mi a véleményetek erről a fehérjeporról? Edzés után szeretném meginni vízzel vegyítve(30g). Emellet minden nap meginnék egy ilyen "turmixot". Mi a véleményetek? Nem tudok minden nap annyi fehérjét bevinni amennyi szükséges, hiszen nem én főzök, és nem várhatom el, hogy csak rám főzzenek.

Az étrendem így képzeltem el:

Első pár hónap 1x testtömeh fehérje

R: 3 tojás

Iskolában: Párizsis szendvics teljes kiőrlésű kenyérrel

Ebéd: Változó, nem mindig tartalmaz fehérjét

Délutáni edzés után: Fehérjeporos turmix

Vacsora: zsírszegény túró

Későbiekben: 1.5xtesttömeg

R: 3 tojás

Iskolában csirkemell szendvics, teljes kiőrlésű kenyér, 200g csirke

Ebéd: Változó

Edzés után: Fehérjeturmix

Vacsora: zsírszegény túró

Természetesen ha olyan az ebéd, változtatok, hogy csak 1x vagy a későbbiekben 1.5x a testtömegnyi fehérjét fogasszak.

A véleményetek érdekelné erről az étrendröl és a fejérjeporról amit linkeltem.



2019. aug. 18. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Bemesz a biotechbe vagy a scitecbe aztan tejsavo feherje koncentratunot veszel. A többit meg felejtsd el nagyon sok feherjet ittam mar rajöttwm ugyan az az össze csak az itthon kaphatoak “frissebbek” es jobbak.
2019. aug. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy én Romániában élek, nemhiszem hogy van e erre olyan üzlet.
2019. aug. 18. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!