Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A Hell Zero-ban (fekete) mi...

A Hell Zero-ban (fekete) mi az pontosan, ami egészségtelenné teszi?

Figyelt kérdés

Nincsen benne sem cukor, sem aszpartám és teljes mértékben kalóriamentes. Egy 250ml-es doboz koffeintartalma csupán 75 mg, miközben egy kiegyensúlyozott életet élő felnőttnek 400 mg az, amennyit bevihet, az már másik kérdés, hogy van-e rá szükség (nincs).


A dobozon a hozzávalók között csak különböző B-vitaminokat látok.


Én az energiaitalt az íze miatt szeretem, nem pedig a koffeintartalma miatt. Ha napi szinten egészségesen étkezem, heti 4-5, vagy több alkalommal sportolok és eleget alszom (7-8 óra) 19 évesen, akkor lehet valamilyen hosszútávú próblémám abból, ha heti 1, esetleg 2-t megiszom belőle?


Köszönöm a válaszokat előre is!



2019. aug. 19. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanmár, heti egy-két doboztól soha semmi bajod nem lesz. Lehet, hogy nem a leg egészségesebb élelmiszer, de nem is méreg.


Ha valaki mértéktelenül vedeli, besokallhat valamelyik vitaminból, de ahhoz szerintem napi szinten kéne inni literszám.


Heti 2 doboz... nyugodtan. Tuti nem lesz semmi bajod tőle.


Én csak annyit javaslok, mielőtt kibontod, jöl mosd meg a tetejét! Mert tárolástól függően azon lehet kosz.

2019. aug. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ezt a mennyiséget nem növeled akkor semmi problémád nincsen belőle. Ez kb ugyanolyan mintha heti 2-szer meginnál egy pohár kólát, teljesen normális.
2019. aug. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
6 pohár az a 2 pohár kóla, de az sem sok még.
2019. aug. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem a koffeintartalomra gondoltam, hanem a cukor meg hasonlók, hogy kb egy pohár cukros üdítő vagy egy 250ml energiaital nagyjából ugyanúgy elhanyagolható hatással lenne hosszű távon ha heti 2-t iszol. Ugye a kérdező is leírta hogy ez a 80mg koffein nagyon messze van a 400mg-os limittől, tehát ez is gyakorlatilag jelentéktelen. Szerintem mondjuk azért minden nap meginni egy pohár kólát az már túlzás és lehet negatív hatása hosszú távon.
2019. aug. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ma ebből a hell zero-ból 2 dobozzal ittam meg. Finom persze, de heti 2 doboztól semmi bajod sem lesz. Sajnos én már 4 éve hogy rendszeresen fogyasztok energiaitalt..De heti 2 doboztól tényleg nem lesz semmi bajod szóval azt megengedheted magadnak, főleg ha kalóriamentes.
2019. aug. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az olcsósága, meg a taorin felesleges és rendszeres fogyasztása sem a legjobb
2019. szept. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Taurin nincsen már jó pár éve az energiaitalokban itthon...
2019. szept. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!