Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tegnap este (kb.20órája)...

Tegnap este (kb.20órája) ettem egy borzasztó sok színezéket tartalmazó fekete színű fagyit, attól lehet már reggel óta zöld színű a székletem? :D

Figyelt kérdés
Először nagyon megijedem, mert már évek óta fáj a hasam és pár hete görcsöl is ugyanúgy, mint amikor elkezdődött ez az egész. Így sokat olvastam és láttam, hogy a zöld szín epebajra utal. Egyébként tudom, hogy nem túl hihető, de egészségesen étkezem, ezt a csodafagyit leszámítva.. :D Valamiért pont megkívántam, pedig rosszul vagyok mostanában az édes ízektől. Már tegnapelőtt nyálkás volt a székletem, most meg ez.. :D Gusztustalan. Meddig kell várnom kb., hogy kiürüljön és hogyhogy ilyen gyorsan látszik? Tuti nem eszek több ilyen műkaját. Bármit, bármennyit eszem, vékony vagyok viszont a hasam puffadt . Hányingerem van a sültkrumplitól, a fűszeres ételektől és minden olyantól, ami nem egészséges. Hüvelyes zöldsgégeket sem eszem és gyümölcsöt sem, mert az is átmegy rajtam kb. 10-15 óra alatt, ami fájdalmakkal jár. Már arra is gondoltam, hogy valami férgesség lehet ez.. Dokik semmit nem tudnak mondani én meg egyre jobban szenvedek.

2019. júl. 21. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem a műkajától zöld (a fekete színezéktől hogy lesz zöld?), hanem attól hogy túl gyorsan áthalad rajtad, így nincs ideje lebomlani megfelelően, attól marad zöld színű.

Ez valami emésztőrendszeri probléma, akár egyszerű irritábilis bél szindróma, celiac betegség, valami autoimmun dolog. Az biztos hogy nem a fagyitól van.

2019. júl. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Ètelfesték, simán elszinezi! Nekem egyszer ilyen színezett sütitől, világos kék volt :) szedj probiotikumot, több hónapig! Nekem mindentől hasmenésem volt már,és ez tett helyre .
2019. júl. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Abban az 1-es válaszolónak igaza van,lehet túl gyorsan halad át rajtad a táplálék,és nincs ideje az epefestéknek "beszinezni" barnásra a székletet.
2019. júl. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 2 nap alatt elmúlt magától. Így azt hiszem a fagyi miatt volt. :) Nem akartam (már megint) kinevettetni magam a dokinál, emiatt vártam, hogy hátha elmúlik. Továbbra is puffadok, görcsölök, de már megszoktam.
2019. júl. 24. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!