Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Bulimiás/bulémiás vagyok. Rég...

Bulimiás/bulémiás vagyok. Rég óta van büntudatom az evéssel kapcsolatosan. De kb: egy év- fél éve hánytatom magam, hashajtót szedek (nem mindig sikerül a hányás) vagy nem eszek vagy megprobálok egyszer-egyszer agyon torázni magam. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Vannak mellékhatásaim is : fejfájás, hasfájás, hullik a hajam.A kék-vonalal szoktam beszélni de nem rég mondtam anyukámnak és apukámnak mi a helyzet (szüleim elváltak) apukám nagyon megrémült hogy orvoshoz kell vinni de anyukám nem mond semmit. Nem is beszél róla pedig szeretnék róla beszélni.

bocsi hogy hosszu voltam. köszönöm elöre a válaszokat :)

(helyesirást ne nézd!)


2010. júl. 13. 20:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Erről mit akarsz beszélni? Hülye vagy, a nem evéstől nem leszel se vékonyabb, szebb meg főleg nem. Nem is értem, hogy mi értelme van, valószínűleg azért, mert semmi. Hülyeség, egyél rendesen, sportolj, és akkor jól fogsz kinézni. Ha ezt nem érted meg, akkor megérdemled.
2010. júl. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A hajhullás vitaminhiány egyértelműen, menj el apukáddal orvoshoz - úgy tűnik ő komolyan veszi.
2010. júl. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat ..

elsö válaszoló hogy mit akarok erröl beszélni? én se tudom nem tudom mit tegyek csak azt szerettem volna tudni tud-e valaki segiteni vagy hozzá szolni ( és tudom hogy hülyeség)(ezért is probálok leállni) de egyébként köszönöm a hozzászolásokat..

2010. júl. 13. 20:29
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok! Hány éves vagy? Én nem merem senkinek sem mondani, h van ez a bajom. És nem is érzem magam bulímiásnak pedig azt csinálom, amit te... de nem érzem magam annak és nem is vagyok az.
2010. júl. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3.válaszoló 13/L

én se tudom mennyire vagyok az.

De beszéltem a kék-vonallal és mondták hogy az vagyok.

majd egyik hánytatásnál meglátott anyukám, ő csak ordibált most meg egyre ingerlékenyebb vagyok nem birtam tovább és apukámnak elmondtam. amugy kajával is álmodokXD

am te hány éves vagy?

ha akarsz beszélni velem szólj/irj!

köszi.

2010. júl. 14. 16:24
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez elég nagy gond, mindenképpen orvos, mert úgy tűnik egyedül nem fogod tudni helyre tenni magad. Nagyon fiatal vagy még, ne tedd tönkre magad. A legnehezebb részén, a beismerésen túl vagy, most okosnak kell lenned... ez nem vicc, bele is halhatsz.
2010. júl. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2010. júl. 14. 21:10
 8/11 anonim ***** válasza:

20éves vagyok..

megadom az e-mail címem: korina2020@citromail.hu

2010. júl. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
szia korina! köszi az email cimed :) irtam neked de azt irta ki hogy érvénytelen email cim.szóval ha tudod mitöl irta ezt szolj :) elöre is köszi
2010. júl. 16. 22:44
 10/11 anonim ***** válasza:
én be tudtam lépni és más tud írni... :S megpróbálod mégegyszer? ha nem jó, akkor csinálok másikat, hátha jó lesz.
2010. júl. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!