Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Magnézium-klorid szedése?

Magnézium-klorid szedése?

Figyelt kérdés

Ha magnézium-kloridot veszek zacskósat,azt simán tudom szedni magnézium pótlásra?

[link]


2019. szept. 13. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem is van, használtam külsőleg olajként, ill belsőleg is szorongásra, de nem használt, pedig ódákat zengenek róla
2019. szept. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%
Magnézium-citrátot kell szedni, mert az jól felszívódik,a többi nem.
2019. szept. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaja, a többi -át végű is jó. Mg-laktát, orotát stb. A klorid kb. mint a halottnak a csók.
2019. szept. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Ignis Subdialis ***** válasza:
Minden vízben oldható magnéziumvegyületből van esély a magnézium felszívódására. Ezért nincs esély magnézium-oxidból és magnézium-karbonátból is csak savas közeg esetén. A hasznosulási arány azonban eltérő lehet a különböző szerves vegyületek és a magnézium-klorid esetén, de ezzel nem mondok újat, hiszen egyéni különbségek is vannak emberek között. Pl. a magnézium-laktát hiába az egyik legjobb felszívódású vegyület, sok embernek teljesen hatástalan. A magnézium-citrátnak hivatalosan egyáltalán nem jobb a felszívódása a laktátnál, orotátnál, aszkorbátnál stb. Csak egyszerűen sokan ezt kezelik a legjobban.
2019. szept. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!