Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Észre vettem, hogy vannak...

Észre vettem, hogy vannak fiatalemberek akik soha nem tesznek meg 2 lépést sem, mindenhová kocsival mennek és gyors kajákon élnek mégsem szednek fel 10 dekát sem. Miért?

Figyelt kérdés
Én meg 15 éve kilométereket sétálok,kocogok.. gyors éttermi kajákra nincs mindig pénzem, ennek ellenére 34 évesen sörhasam van.
2019. szept. 26. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Más hormonháztartás és anyagcsere.

Meg nem csak mekin lehet meghízni.

2019. szept. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A néphiedelem szerint sokat befolyásol az is ha valaki dohányzik. Aki dohányzik,ott nincs látványos hízás.
2019. szept. 26. 21:09
 3/4 anonim ***** válasza:

A nicotinnak éhség elnyomó hatása van. Egy tanulmány alapján, vannak olyan emberek, akiknek van egy bizonyos génjük és ha ők dohányoznak, akkor ált. 1.5 kilóval kevesebbek, mint a nem dohányzók.


De mivel a dohányzásnak minden más rossz eredménye van, és csak az étvágyat csillapítja és nem kicseréli a pörköltet salátára ezért nem igazán eredményes módszer. Ugyanennyi pénzért van más étvágy csökkentő, ami nem rombolja ennyire a testet.

2019. szept. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ők fiatalemberek, te meg 34 éves. Nézd meg őket 10 év múlva, ha addig nem változtatnak a szokásaikon.
2019. szept. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!