Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hol lehet olyan csirkét...

Hol lehet olyan csirkét venni, ami nincs antibiotikumozva?

Figyelt kérdés
Tényleg annyira ártalmas lenne az antibiotikumos csirke egyébként?
2019. okt. 3. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehol. És ne az antibiotikumok miatt aggódj hanem a kokcídiumellenes szerek miatt. Sajnos a tanyasi helyről beszerzett hús még rosszabb, azt sem tudják mi az az É.E.V.I., de adják a gyógyszert az állatnak, sokszor állatorvos közreműködése nélkül.
2019. okt. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem van pár ismerősöm, aki csirkét tart (nem sokat), de egyik sem ad nekik gyógyszereket.

Kb. annyira lehet ártalmas, mint ha te szednél alacsony dózisban antibiotikumot. A hasznos bélflórának gondolom nem tesz jót.

2019. okt. 4. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sertéshúsból már lehet kapni GMO- és antibiotikum-menteset. Csirkéből ilyet szoktam venni: [link] Azt nem tudom, kapnak-e antibiotikumot, de eddig ez a legjobb, amit boltban találtam.
2019. okt. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!