Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Testépítőként naponta eszek...

Testépítőként naponta eszek csirkét rizzsel. Emelett terészetesen a normál étkezésekkor változatosan kajálok. Lehet hátránya a töménytelen mennyiségű csikremell+rizs kombinációnak? (napi szinten kb.5 éve fogyasztom)

Figyelt kérdés
2010. okt. 30. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem
2010. okt. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
aki meg mást mond valami nevenincs tanulmányra meg nem létező élettani folyamatokra hivatkozva az simán retard
2010. okt. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

pedig sok az ilyen retard. nekem azt mondta az orvos, hogy megölöm magam ha minden nap húst eszek :D eddig még élek

mindenesetre egy jó kis multivitamint szedhetnél, meg ugye sok zöldség, gyümölcs. csirke rizsbe szerintem még nem haltak bele, de ki tudja, lehet holnap megírja a Nők Lapja vagy a Blikk XD

2010. okt. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
a sok kínai is él még....amúgy meg annyi hátránya van, hogy én a helyedben már rohadtul unnám
2010. okt. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Multivitamin is bejátszik természetesen. Zöldség is néha, gyümölcs gyakran.


Megunással meg úgy vagyok, hogy anniyra beépült a napi "tevékenységek" közé, hogy már hiányom van, ha nem eszek 2 napig csirke-rizst.

2010. okt. 30. 14:00
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
Nekem is mondott ilyet orvos de csak 1x.Aztán úgy küldtem el a p*csába hogy vissza se talált
2010. okt. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Abban benne van a fehérje-szénhidrát,stb.Ergo egészséges kaja,diétánál is mindig ezt ajánlják.Rizs natur csirkemellel.

Nem ehetsz hust mer meghalsz?:DAz az orvos se komplett.

Nézd meg öregjeinket,hust ettek hussal,és egészségesebbek mint a mai fiatal generáció.Habár azokban nem is volt annyi méreg mint a mai kajákban.

2010. okt. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De nem a kérdés, hogy hústól baja lesz e az embernek, hanem az, hogy NAPI SZINTEN, 10 ÉVEN KERESZTÜL mi lesz a hatás?
2010. okt. 30. 14:12
 9/11 anonim ***** válasza:
Igazuk van a többieknek,főleg az előttem szólónak.
2010. okt. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi a f*szom lenne a hatás?Egészségesebb leszel az átlag embernél.Ha normálisan edzel még nagyobb is
2010. okt. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!