Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan egyek napi 2000 kalóriá...

Hogyan egyek napi 2000 kalóriát? Ismer valaki megfelelő étrendet?

Figyelt kérdés
Az sem baj, ha több, mint 2000 kcal. Magvak közül nem szeretek semmit sajnos, az azokban lévő dolgokat miből tudom pótolni? Hízni szeretnék.

2019. okt. 5. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A vegyes táplálkozás megfelelő. Picit dobhatsz az ételek kalóriáján, ha egy kis plusz zsiradékot csempészel beléjük. Pl.: Kakaó tejszínnel vagy tejszínhabbal. Vajas mézes kalács. Rántotta vajban sütve. Tejbegríz vajjal dúsítva. A krumplipürébe is rakhatsz több vajat, mint szoktatok. Igazi vajra gondolok, az étkezési margarin nem olyan jó...
2019. okt. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
44%

https://www.youtube.com/watch?v=9p7i4CyikpA


Ez a lány egészségesen eszik kb 2000-2200 kalóriát a videóiban. Szerintem ő nagyon egészségesen étkezik és te is ehetnél hasonlóan. Nem tudom, hogy milyen magas vagy/hány kiló/hány éves, hogy hány kalória kell neked, de ha hasonlóan étkezel, mondjuk egy kis extra oliva olajjal, akkor egészségesen fel tudnál hízni. (Az ne érdekeljen, hogy a lány ennyire vékony. Sokat edz és 190 cm magas...)

2019. okt. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!