Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Okozhat-e a szájpadláson...

Okozhat-e a szájpadláson hosszantartó duzzanatot a cseresznyepaprika nagy mennyiségű fogyasztása?

Figyelt kérdés

A kérdésem ez volna, hogy grilleztünk és én nagyon szeretem az erőset és különös szinten birom az eröset. Az az igazság hogy egy egész üveg

cseresznyepaprikát csak én fogyasztottam el egyedül. Egy habanero is került a képbe. Mindemellett nagy piázáson is átesetem. És az elkövetkezendö napokban

3-4 nap, részemröl a megmaradt grillen éltem. És persze cseresznyepaprika , cseresznyepaprka hátán...Sajnos a következö nap

(küldtem már bitangabb paprikákat is mint a rohadalom) szájpadlásomon duzzanat van, nem látszik semmi, de a bal oldal be van duzzadva. És enyhén- közepesen fáj.

A kérdés az hogy létezhet-e az hogy majdnem egy hete nem mulik és mit lehet ez ellen tenni? Tudom hogy hülye voltam, de bármilyen eröségü paprikáról van szó, ilyen

még nem történt velem.



2019. okt. 7. 12:48
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudom,én napi 2-3 szem reapert betolok utóbbi időben (rámragadt még vagy 5-6 kiló :( ) de semmi ilyet nem tapasztaltam. Sőt,még soha. Nem lehet,hogy inkább a grill(hús???)tól megnövekedett gyomorsav marja fel az állkapcsát? Kétlem,hogy maga a paprika okozná a bajt.
2019. okt. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy simán megsérült és begyulladt, de lehet fogászati probléma is, ha közvetlenül a fogsor mellett helyezkedik el a duzzanat. Az pedig, hogy már egy hete nem gyógyul, mind a kettő miatt lehet, csak a gyulladásnál annyi, hogy nem tud kitisztulni. A fogproblémánál pedig simán fennáll ennyi ideig. Ha esetleg továbbra sem múlik érdemes megnézetni, főleg, hogy én is csak tippelgetek, szóval az én szavam sem 100%-os.
2019. okt. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a túl sok erős kimarta. Olyasmi, mint, amikor túl forrót iszol, eszel? Akkor gondolom, a kajától van.
2019. okt. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!