Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az normális ha minden nap...

Az normális ha minden nap pörköltet meg egyéb zsíros kajákat eszem?

Figyelt kérdés
Elég gyakran küzdök emésztési nehézségekkel és arra gondoltam hogy ez a mindennapi zsíros étkezésektől van. 22/F

2019. okt. 15. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez sok zsíros étel. Ez okozhatja az emésztési problémáidat. Próbálj beiktatni lightosabb napokat!
2019. okt. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyél gyümölcsöket és rostban gazdag ételeket is. Pl. ha már pörkölt, akkor főzelékkel edd, ne galuskával.
2019. okt. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem , belső szervek kårosodnak sűrű lesz a vér ezek miatt infaktus agyvérzés stb esélyesebb . Változtass több nyers termés mint sült főtt fehérje . Tesztként süss ki kisebb db szalámit kolbåszt nézd mennyi zsír jön ki , a húst ilyenkor kostôld meg baromi sós . A bajok forrása a modern élelmek , habzsolás dőzsölés , külső ártalmak , mozgás hiánya és genetika .
2019. okt. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kinek mi a normális... Szerintem az.

Lehet sok mindentől, és nem csak ételekre gondolok. Lehet gond az alkohol, gyógyszerek, stressz stb.

Én is sok zsíros ételt eszem és pörkölt is gyakran szerepel, de már nincsenek emésztési problémáim. Nekem főleg a tejtermékekkel, étolajjal és búzával volt gondom. Ezeket már nem szoktam enni, a lisztes ételeket zöldségekre cseréltem, az olajat zsírra és kókuszzsírra, azóta nagyon jól érzem magam, az egészségem is sokat javult.

2019. okt. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!