Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek a 162-3 cm hez a...

Szerintetek a 162-3 cm hez a 40 kg nagyon kevés?

Figyelt kérdés

2019. okt. 26. 10:51
 1/5 A kérdező kommentje:
15/L
2019. okt. 26. 10:51
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Eléggé az. Direkt vagy ilyen sovánka, vagy valami betegség okozza?
2019. okt. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elég kevés! Ilyen alkat vagy, vagy éhezteted magad?
2019. okt. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én 164 cm vagyok és 44 kiló. Talán ha pár kilót híznál azzal nem lenne semmi gond de nem vagy annyira sovány... Nekem azt mondják hogy csak az izmaim nehezek pedig tök vékonynak tűnök! Nálunk az iskolába az orvosi vizsgálaton a magasságomhoz képest a súlyom tökéletes! Jók lettek az eredmények, nem vagyok kórosan sovány!
2019. okt. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menstruálsz? Ha igen, akkor még nem kórós. Ha normálisan eszel, és ennyi vagy, akkor nem vészes. Ha arra gondolsz, hogy tetszenék jobban a férfiaknak/nőknek akkor valószínűleg, olyan 55 kg lenne az ideális. De alkatfuggő is, meg az se mindegy, hogy hájat növesztesz, vagy egy része izom, kb csak fenékre hízol, vagy egyenletes, stb, stb
2019. nov. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!