Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek lehet ebből baj?...

Szerintetek lehet ebből baj? Nagyon keveset eszek és ezt elég sok embertől megkaptam már, de egyszerűen nem tudok többet enni. Nagyon kevés? Ezeket ettem ma: 16/L 162 cm 47 kg Nem fogyózok!

Figyelt kérdés

Reggeli: 2 db főtt tojás+ 2 db pufirizs

Tízórai: 1 fél zöldalma, 1 narancs

Ebéd: Tehéntúró (125 g)+pulykamell sonka 3 szelet, 1 paradicsom, uborka

Uzsonna: 1 zöldalma+ 1 db győri édes zabkeksz, 5 szem gyorsfagyasztott meggy



2019. okt. 14. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon kevés. De aki nem fogyózik, az nem eszik csak úgy tehéntúrót, meg csak főtt tojást valami hungarocell lappal. Rettenetesen kevés.
2019. okt. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pedig nem fogyózom.

Egyszerűen csak szeretem a túrót vagy az ilyesmiket.

Pufirizst is van hogy csak simán rágcsálok.

Tudnék mellette enni rendes főtt ételeket is, de egyszerűen nem megy le.. hányingerem van tőle.

Talán az a baj hogy rengeteget iszok egy nap.. Több mint 2 l vizet és mellette 2 bögre teát természetesen cukor nélkül mert nem iszok semmiféle cukros löttyöt. Sosem ittam.

2019. okt. 14. 21:17
 3/6 Metionin ***** válasza:
Mióta van ez? Hanem egész életedben, akkor simán lehet vitaminhiány, vashiány, kevés gyomorsav. Anno nekem gyomorsav hiány miatt volt olyan, hogy nem kívántam az ételt, nem éreztem éhséget, ha kötelező jelleggel ettem, azt meg vagy kihánytam vagy csak fájt tőle a hasam. Vérvétel kimutatta hogy kevés a gyomorsavam és gyógyszert szedtem rá. Később vashiány miatt is volt étvágytalanabb időszakom.
2019. okt. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Te írod ki az összes ilyen kérdést?:D mert már nem egy ilyet láttam

Ennyit és ilyen kajákat az eszik aki fogyni akar. Plusz nekem az is fura, hogy 16 évesen darabra meg mindenre számon tartod, hogy miket ettél. Én ennyi idősen ettem mindent amit megkívántam (és szerintem kell is, mert ha "csak" ilyeneket eszel nagy valószínűséggel mindenféle vitaminhiányod fog kialakulni, plusz energiád sem igazán lesz ezekből.


Vagy modellkedni akarsz? vagy nem értem, hogy élhet valaki ilyen kajákon


Én is sportolok, kondizok, odafigyelek mit eszem, pl a cukros löttyöket nagyon jól teszed, hogy nem iszod, de azért kell néha normális (főtt) kajákat is enni különben elfogy és semmire nem lesz energiád.


Persze ha nem tudsz főtt kaját megenni annak más okai is lehetnek, lehet orvoshoz kéne fordulnod mert ez így nem normális.

2019. okt. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

Az osztja be így, hogy hány szelet sonka meg hány keksz, aki fogyózni akar. Máskülönben annyit ennél, amennyi jól esik.

Ebédre meg egyél valami rendeset, biztosra veszem, hogy anyádék nem 3 szelet sonkát meg egy uborkát adnak ebédre, hanem főznek.

2019. okt. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És mi volt a vacsorád? Remélem, csülökpörkölt nokedlivel és savanyú káposztával...
2019. okt. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!