Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Régóta fagyasztoban lévő...

Régóta fagyasztoban lévő hustol lehet bajom?

Figyelt kérdés

Ma ki vettünk a fagyasztobol disznó húst és azt főzztük meg pörköltnek de már régóta fagyasztoban lehetett szerintem több éve. Nem tudjuk pontosan mert nem volt rá írva dátum. Éreztem rajta furcsa ízt a végén már alig bírtam meg enni. Most már megy a hasam. Lehet hogy attól? Vagy egyáltalán lehet tőle bajom ?

Azt olvastam hogy etel mérgezest lehet kapni ilyenektol.



2019. okt. 27. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Lehet, mivel a fagyasztóban csak lelassulnak a baktériumok, így több idő alatt, de megromolhat a hús.
2019. okt. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mikor olvasztottátok ki nem érződött rajta furcsa szag ?!
2019. okt. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet amikor betettétek már akkor se volt jó.

Nekem is van sokáig benne lefagyasztva , de minusz 22-25 fok közt áll a hőmérséklet és sose volt semmi baja.

2019. okt. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát furcsa szaga volt de nem olyan mintha meg lenne romolva hanem csak ez a fagyasztott hús szag xd
2019. okt. 27. 16:24
 5/6 A kérdező kommentje:
De egyébként a tobbieknek Nincs semmi bajuk csak nekem
2019. okt. 27. 16:25
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden fagyasztott húsnak van egy úgynevezett fagyasztott szaga .A húst meg nem nyersen ettétek,a hőkezelés (sütés)

egyébként is megöli a baktériumokat .

Biztos nem ettől van a problémád .Ha valamitől undort érzel azt nem kell megenned,bármilyen friss is .

2019. okt. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!