Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez lehet Helicobacter pylori?

Ez lehet Helicobacter pylori?

Figyelt kérdés

Azért itt kérdezem, mert már nem tudom mit csináljak az orvosok nem vesznek be, mert nincs hely.

Szegycsont alatti fájdalmaim vannak:teltség, égető fájás, de hasonlít az éhségre is. Mindentől puffadok, szoktam hányni, hányingerem is gyakran van. Étvágyam nagyon nincs.


2019. nov. 1. 06:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez reflux. Az hogy helico e nem lehet csak így megállapítani. Kifúvásos teszt kell vagy székletminta. De ne kombinálj feleslegesen inkább változtass azon ahogy eszel. A refluxnak ez a megoldása. Reflux diétát kell tartani. Rengeteg helyen le van írva neten hogy ez hogy néz ki. De lehet valamit nem tudsz megemészteni ételintolerancia. Nézd meg mit váltanak ki az alapvető élelmiszerek es hagyd el a reflux diéta mellett azt amitől puffadsz. Pl.: tojás, liszt, tej,

Nem kell mindjárt helicora gondolni nekem volt semmi tünetem nem volt ezek közül sőt semmi más sem és egy vérvételből derült ki.

2019. nov. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"Mindentől puffadok" azt hiszem, ha mindent kihagy az étrendjéből, hamarosan éhen hal!

A refluxot lehet kezelni mézes pálinkával és erre alkalmas teával(hársfavirág), szódabikarbónával.

A puffadást és hasfájást a nem megfelelő táplálék okozza. Próbáld kerülni az adalékolt sókat, és a tartósított, tértósítószeres ételeket. Inkább a természetből gyűjts táplálékot mint a boltok polcairól. Az innivalóra is érdemes odafigyelni, étkezések elött és után igyál egy egy deci desztillált vizet.

A problémát nem könnyű orvosolni, de nekem 50 év után sikerült. Priviben adhatok bővebb információkat.

2019. nov. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!