Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehetséges hogy attól híztam...

Lehetséges hogy attól híztam meg gyorsan (10kiló feljött), hogy naponta csak 2x eszem?

Figyelt kérdés
2019. dec. 30. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Attól függ, hogy mit eszel.


Mert ha 2x salit fehérjével, akkor nem.

2019. dec. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Biztos, hogy nem. Hacsak nem egy étkezés alkalmával egy fél disznót betolsz. Én is kétszer eszek egy nap, és bár lassan, de fogyok.
2019. dec. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Lehet,bármilyen ellentmondó a válaszom .

Ahogy a szervezet észre veszi változik az élelem bevitel ,mennyisége,azonnal takarékra áll be .Nem bonja le a calóriát ,inkább el raktározza .

Így fogyózni sem lehet.

2019. dec. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Biztos nem. Attól függ mit eszel ilyenkor. Ha zöldséget hússal, sajtot, magvakat, tojást, akkor kvázi kizárt, hogy hízz.

Én középiskolában csináltam azt, hogy nem reggeliztem, hogy kevesebbet egyek, de mikor késő délután hazaértem, ebédre és vacsira farkaséhes voltam, anyám kb sose főzött és ez volt a gyorsabb út, így tésztát, krumplit, rizst, kenyeret ettem, még csak nem is extra mennyiségben, teljesen normális 1 tányér , vagy 2 szelet kenyér alkalmanként, de ez akkor is rengeteg szénhidrát, és jól el is híztam tőle.

Mióta drasztikusan csökkentettem ezeket, szépen fogyok, tehát biztos, hogy a szénhidrátgazdag étrend volt az ok.

2019. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nezesd meg a pajzsmirigy ertekeidet. Nem tudom mennyi idő akatt hiztal, de 10 kg nagyon sok, ha nem is eszel sokat.
2020. jan. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nagyon egyszeru, irj fel mindent 1 hetig amit megeszel (es megiszol), ne hagyj ki semmit. szamold ki a kcal erteket es meg is lesz az oka.
2020. jan. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!