Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit esztek, isztok vagy...

Mit esztek, isztok vagy csináltok ilyenkor?

Figyelt kérdés
Ha szeretnétek meginditani, hogy tudjatok nagywc-ézni mit csináltok? Elég székrekedéses tipus vagyok. Probalok odafigyelni, hogy sokat igyak, sok zoldseget, gyümölcsöt egyek, de altalaban ha otthon vagyok, mert nagyon felpuffaszt engem. Neha segit a kávé, de mar ahhoz is hozzászokott a szervezetem. Mit csinaltok, hogy tudjatok nagywc-ézni?

2020. jan. 12. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Aszalt szilva vízbe aztatva. Meginni a vizet, rá a szilvát és siker.
2020. jan. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lenmagos kenyér, pékáru sokat segít.
2020. jan. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Regebb probaltam az aszaltszilvat:)

Eleg fura izlesem van, ezektol sosincs bajom, ha osszevissza eszem, max felpuffadok vagy faj a hasam. Tegnap pl ettem savanyukaposztat, joghurttal, ketchuppal, nustarral, utana meg lekvart tejet. Semmi nem történt azota, csak fwlpuffadtam:/ ugyhogy csak ésszel

Mellőzöm a pékárukat. Kenyeret egyaltalan nem eszem.

2020. jan. 12. 16:44
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél sima lenmagot, napi egy teáskanállal egyél belőle. Vagy lenmagolaj, vagy ricinusolaj. Valószínűleg van vmi emésztési problémád, érdemes vele orvoshoz fordulni
2020. jan. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A lenmagot én is ajánlom. Ha napközben sokat ülsz, a mozgás is segíthet. Esetleg nézesd meg a pajzsmirigyed, ha van más alulműködésre utaló tüneted is, mert attól is lehet székrekedésed.
2020. jan. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!