Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Inzulinrezisztenciat miert...

Inzulinrezisztenciat miert dobja meg?

Figyelt kérdés

Mar mindent kivontam az etrendembol. Se olaj,se gluten,laktoz,cukor. Ugyan mar fogytam, de most pl husostesztat csinaltam olivaolajjal, laktozmentes tejfollel es glutenmentes tesztaval. Del korul megeszem, es feldobja a sulyom. Nem 1-2dkg,hanem akar masfelet is. Mi lehet a hiba? Tul sem toltam, arra kulon figyelek. Esetleg a zoldseg hogy belefol es ahogy olvastam mar "roncsolodik"?

Altalaban egy nagy etkezest tartok ami az ebed, azon kivul csak gullon nasikat eszem neha. Nem vagyok ehes napkozben es megiszom a 2-3l vizemet. Viszont vagy masfel orat tornazom es talan visszamegy, vagy varok 2 napot mig visszamegy a sulyom. Egyedul az nem dob a sulyomon, ha foetkezesnel max 2purpur kenyeret eszek valami felvagottal, es ugyanugy a nasi elotte meg utana, mert azok nem okoznak problemat. Ha "normalisan" eszek, vagyis max a purpur felvagottal es neha neha nasi, akkor max 2-3deka megy fel, amibol masnapra nincs semmi, sot meg lefele is megy. Nagyon nem ertem. Eddig ugyan fogytam 30kg-t, de ezt is ugy hogy nagyon fott etelt nem merek enni, mert egy natur csirkemelltol is mar masfel kg t hizok, hiaba napszaknak megfeleloen eszem meg. Elofordulhat hogy barmi ami hokezelt, egyik sem jo valakinek, csak a hideg koszt?


2020. jan. 15. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a bánatnak méred magan mindem egyes étkezés után? Max heti 1x kell és akkor nem rugózol felesleges dolgokon és nem csavarodsz be.
2020. jan. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Nem kell állandóan mérekezni, mert maximum idegbeteget csinálsz magadból. Nem szabad !


Jelölj ki egy napot, amikor méred a súlyod.


Illetve nem igazán értem, hogy inzulinrezisztensként hogyan történhet az meg, hogy egy nagy étkezésed van és a többi gullon nasi.


Szerintem ez nem egy jó megoldás, mert ettől se fogyni nem fogsz, se az inzulinod nem lesz jobb.


Legalább 5x vagy 6x (attól függően, hogy az rovos mit mond) kellene étkezned és leginkább a 160grammos ch diétát tartva.


Szerintem az egész étkezésed rosszul van beállítva. Így természetes, hogy egy csirkemelltől is hízol.

2020. jan. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok


Az lemaradt, hogy nem tudom, mennyire tudod tartani a súlyod, de szerintem ezzel az étkezéssel fogyni szépen tudtál, de nem gondolom, hogy hosszútávon képes leszel rá, hogy tudd tartani.

2020. jan. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csak magadnak csinàlod a problémàt azzal, hogy gyakran méregeted magad és stresszelsz. Teljesen fölösleges. A testsúly több kilót is ingadozhat egyik napról a màsikra, valódi hízàs- fogyàs nélkül.

Szintén IR es vagyok ( egyéb màs bajjal együtt). Követem az egyénileg összerakott diétàm, havi 1 esetleg 2 alkalommal mérek, ( szépen fogyok,folyamatosan), közben meg élem az életem. Ajànlom neked is. Ne görcsölj ennyire.

2020. jan. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Reggelente kell méredzkedni reggeli előtt WC után.

hormonjaid rendben vannak? (pl pajzsmirigy)

2020. jan. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy sikerült kivonnod a glutént az étrendedből, ha mellette Gullón termékeket eszel, amelyek nagyrésze mellesleg fehérlisztből készül. A Purpur kenyér szintén búzalisztes.


Attól még, hogy valami gluténmentes, nem feltétlenül lesz diétás. A Gullón termékekből is a legtöbb fehérlisztes, ahogy írtam. Azt sem értem, miért kell állandóan nasit zabálni.


Szerintem az étrended pocsék, zsírokat nem értem, minek vonod ki. Amíg tésztákat eszel, meg tolod magadba a nasikat, addig ne csodálkozz, ha nem fogysz.

2020. febr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!