Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyózni kezdtem. Furcsán...

Fogyózni kezdtem. Furcsán érzem magam? 20/f

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnap fogyókúrázni kezdtem, sajnos elszaladt a ló velem decemberi hónapban. Jelenleg 188 cm vagyok, 102,9 kg voltam tegnap, ma már 101,4 kílót mutatott a mérleg. A diétám nem megtervezett ételekből áll, reggelire zabkását eszem gyümölcscsel, ebédre bulgur, rizs vagy zöldségköret hússal, vacsorára pedig répát.


A fejem fáj, pedig napi 2 liter folyadékot iszom, illetve a gyomrom is valahogy fura, és fáj, de nem az éhség miatt, mert akkor is fenn áll ez a fura érzés amikor ettem és jól lakok.


Álljak le diétával?



2020. jan. 24. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ne állj le a diétával! Ne keress máris kibúvót. Okozhatja az is, hogy nem viszed be most az iszonyat mennyiségű szénhidrátot, 2 hét, és megszokja a szervezeted.
2020. jan. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem, nem szeretném abbahagyni, viszont azt sem szeretném hogy valami más bajom legyen belőle. Köszönöm a válaszod, igazad lehet!
2020. jan. 24. 16:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz semmi bajod, ne aggódj. Sajnos rettentő hízékony alkat vagyok, és szeretek jókat enni. Nem nehéz kikövetkeztetni ebből, hogy gyakorlott fogyózó vagyok, van nekem kb. 10 kiló "vándorsúlyom".

Minden alkalommal, amikor belekezdek fejfájós vagyok. Sőt, ha fogyózom, jobban megviselnek a frontok is akkor is fáj a fejem. Ajánlok neked 2 oldalt, ami segítségedre lehet a jó étrend összeállításában. Az egyik [link] , és a másik, hogy vezetni tudd, mit ettél [link] .


Nem rossz, ahogy elindultál a fogyókúrával, de az étkezés nem elég. Inkább kisebb adagokat egyél, de napi 4-5 alkalomra elosztva. Vacsorára nem értem a répát. Ha nem akarsz salátával, meg ilyesmikkel bíbelődni akkor is, akkor ehetsz pl. tojást, zsírszegény túrót egy kis gyümölccsel, édesítővel.

2020. jan. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne állj le mert akkor meg szép lssan tovább hizol a régebbi szokásait miatt viszont ez az étrend így rettenetes. Vagy olvass utána kicsit jobban vagy keress egy dietetikust aki segít
2020. jan. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Számold ki a napi fehérjeszükségleted! Magnézium és B vitamin is kellene.
2020. jan. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!