Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy lehet hasznosan fogyozni?

Hogy lehet hasznosan fogyozni?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok.170cm pontosra nem tom de kb. 80kg.Hogyan fogyhatnék le 50kg-re.Heti kétszer járok zumbázni heti egyszer lovagolni heti kétszer két óra néptánc+ a suliba is kemény a tesi.
2013. márc. 10. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy a mozgás mellett figyelsz az étrendedre is és kerülöd a hizlaló és egészségtelen ételeket.

Fehér liszt helyett, barna lisztből készült dolgokat egyél, kerüld a zsíros és nehéz ételeket, ne fogyassz édességet, ezek helyett inkább több zöldséget, gyümölcsöt.

Napjában többször egyél inkább és keveset, tehát ne csináld azt, hogy csak 2-szer eszel egy nap, de akkor jóllaksz, mert akkor raktározódik még le sok minden.

Illetve estére ne lakjál már be, mert ugye akkor már nem mozogsz, nem égetsz kalóriát.

2013. márc. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

és igyál sok vizet, 2-3 liter legyen meg naponta.

vagy zöld teát. meggyorsítja az anyagcserét.

2013. márc. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oda figyelek az étrendemre.De nem szeretek sok zöldséget.Anyukám mindig rám szól ha hizlalot eszem.Napi többször eszem de soha nem érzem meg, higy ettem volna.De köszönöm a válaszod.
2013. márc. 11. 12:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Az ember hús és zöldségevő. Szeretem, nem szeretem itt nem kérdés, ha mást akarsz enni, az idővel hízáshoz, betegségekhez vezet (mértékkel a gyümölcsök, olajos magvak nem, gombákról nem szoktunk írni, de azok is jó ételek).


Úgy fogyhatsz, hogy egészségesen eszel. Ilyen lisztes (fehér, barna, szivárványszínű mindegy) cukros, tejes lónyálakat nem eszünk, sem 12 évesen, sem 21 évesen, sem 90 évesen. Ennyi.


Ha jót akarsz, akkor zumba helyett értelmes edzést találsz, ha lovagolsz és táncolsz, akkor inkább erősítő edzés kellene. Otthon is erősíthetsz (már értelmesebb mint a zumba) de küzdősport, harcművészet edzéseken is segíteni fognak a főbb izomcsoportjaid megedzésében) a legjobb viszont egy Callanetics vagy Pilates vagy Jóga edzésre eljárni. Igazából ezek valamelyikének kellene alapnak lennie, ezeket egészítik ki a lovaglás, tánc, tesióra vagy zumba edzések.. :)

2013. márc. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!