Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mitől érzek “hányás” ízt?

Mitől érzek “hányás” ízt?

Figyelt kérdés
Nincs olyan nap, hogy ne lenne valami gyomorral kapcsolatos rosszullétem, hányinger, stb. Legtöbbször mondjuk hányingerem szokott lenni, és tudni kell, hányásfóbiám van. Most nemrég leültem enni 2 szendvincset, a másodiknak csak a felét tudtam megenni, mert hirtelen fellépő “hányás” ízt éreztem a torkomban, bepánikoltam és nem is ettem tovább. Miért van ez? Már beleőrülök ebbe, hogy nem merek enni, inni, nem élhetek normális életet, rettegésben élem a mindennapjaim.
2020. jan. 31. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
nincs refluxod?
2020. jan. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De igen, 4 éve állapították meg, de utána el is múlt pár hónap után. Vagyis enyhült. De most pár hónapja újra visszajött a rosszullétekkel együtt.
2020. jan. 31. 19:34
 3/4 anonim ***** válasza:
A reflux nem múlik el. Szedni kell a savlekötőt, még akkor is, ha szerinted enyhült.
2020. jan. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát akkor ezért érzed azt az ízt.


Tessék rendesen szedni a reflux gyógyszert!

2020. jan. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!