Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha tegnap este hánytam, de ma...

Ha tegnap este hánytam, de ma már ettem, mikor derül ki, hogy rosszul leszek-e?

Figyelt kérdés
tegnap este nagyon hányingerem volt, hányni viszont csak nehezen tudtam, azt is nagyon erőltettem, és nagyon kevés volt (bár nem is ettem sok mindent, mert napközben sem voltam jól). Éjszaka már nem volt semmi bajom, és reggel, amikor felébredtem, nagyon éhes voltam, úgyhogy ettem rántott sajtot (egy felet) rizzsel meg majonézzel kb 1 órája. most nincs hányingerem, meg semmi, csak kicsit furcsa hangokat ad ki a gyomrom. akkor most már jól leszek? ihatok kávét?
2010. júl. 23. 08:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz baj, de gyomorpanasz után nem rántott sajttal, majonézzel kellett volna kezdeni, zsíros, nehéz kaják. :)
2010. júl. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tudom, de nagyon éhes voltam, meg nagyon fájt már a gyomrom:) meg csak ezt kívántam...mondta apa, hogy pirítóst egyek, de azt nem bírtam volna megenni:S
2010. júl. 23. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!