Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tényleg amiket a nők esznek...

Tényleg amiket a nők esznek ma divatból ilyen trutyik főként, ezektől hosszabb lesz az életük és kevesebb betegségük lesz?

Figyelt kérdés
Ma nagyon divatos az ilyen különféle íztelen trutyik meg a Chia mag zabkása és társai, lehetőleg minél kevesebb állati eredetű dolgot esznek mintha az méreg lenne... Ez most csak egy divat vagy tényleg olyan szuper egészségesek?
2020. febr. 21. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak simán egészségesek, fel lehet őket mindenféle édességgel, gyümölccsel, szirupokkal túrbózni, pudingot csinálni belőle. Divat is, mindkettőt mondanám. De ettől maga az ember nem lesz egészségesebb. Szerintem nem feltétlen rossz, hogy kilép valaki a szendvics-tojás-toast háromszögből reggelente.
2020. febr. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Hát nem csak reggelente eszik. Többnyire ilyen madáreledelt (valami magokat) nyakon öntenek valami löttyel, vagy valami nyúlkaját csak (zöldségek). Rendes ebéd nuku, pedig 4-5 előtt nem érnek haza.
2020. febr. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem pl. tök nem érdekel, hogy hosszabb életem lesz-e. A zabkása és a chia puding nagyon finom, olcsó, jól tudok lakni vele pár órára, és hiperkönnyű elkészíteni, én meg lusta vagyok & szeretem a hasam, így tökéletes. :)
2020. febr. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
“Íztelen trutyik”? Amik itt felmerültek, az a pár kaja minden, csak nem íztelen. Én pl. első sorban azérg eszem ilyeneket, mert ezeket szeretem, ezektől érzem jól magam. Ha te nem szereted a zabkását, ne egyél, ilyen egyszerű. Az meg, hogy mi fog hosszabb életet élni, nagyon sok mindenen (még a szerencsén is) múlik, de az már elég nagy előnnyel indul, aki nem csak trash foodot töm magába.
2020. ápr. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!