Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen vitaminokat, illetve...

Milyen vitaminokat, illetve praktikákat tudtok ajánlani annak érdekében, hogy hízzak?

Figyelt kérdés

Igazából nem ebbe a kategóriába való, de én inkább hízni szeretnék.

175cm vagyok és 44 kiló. Voltam már mindenféle kivizsgáláson, nincs semmi bajom.

Valószínűleg jó az anyagcserém és keveset eszek.

Szeretném, ha egy kicsit nagyobb étvágyam lenne, és többet tudnék enni, emellett, hogyha van olyan vitamin, ami nem csak étvágyfokozó, hanem a hízást is elősegíti, annak nagyon örülnék.

Nem szeretnék gyógyszerekkel hízni, igazából csak olyan vitaminokkal, amik amúgy is jó hatással vannak a szervezetre. Úgy hallottam, hogy a B-vitaminok ilyenek, na de azok közül melyiket ajánlanátok ilyen célra?



2020. febr. 27. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
B vitamin komplex, nyomelemek (pl. cink) és ásványi anyagok segíthetnek. Gyógyteák közül pl. a cickafark. Egy kis mozgás (erősítés) és friss levegőn tartózkodás is jót tehetnek.
2020. febr. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Esetleg ha valakinek vannak még ötletei, az jó lenne.

2020. febr. 28. 18:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Rendszeresen egyél, sokszor keveset. Ashwagandha gyógynövény segíthet.
2020. márc. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!