Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet komoly bajom kb.40 dl...

Lehet komoly bajom kb.40 dl barack ízű fekete teától?

Figyelt kérdés
Nem szándékosan akartam meginni mind, de éjszaka fent maradtam és folyamatosan csináltam a teát. Megszámoltam, és a múlt éjjel körülbelül 40 deciliternyit fogyasztottam. Lehet ettől valami komolyabb bajom? (18 év alatt vagyok)

2020. márc. 28. 05:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi bajod lenne? Azon túl, hogy ébren tartott a koffein, és valószínűleg annyit pisilsz, mint egy versenyló?
2020. márc. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megittál 4 LITER teát???
2020. márc. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát vagy megivott 4 litert, vagy facebookozott az online matekóra alatt.
2020. márc. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem hányás az lehet; de mivel fiatal vagy;talán könnyedén átvészeli a szervezeted ezt a túlterhelést. Legközelebb ne igyál ennyit.

Arra is figyelj, hogy amikor már nem vagy szomjas, hiába fincsi az ital, és még kívánod, tehát ha már tele vagy, ne igyál többet semmiképpen.

Nem jó az, ha túlterheled a szervezetedet.

Tehát csak annyit igyál, amennyi tutira, fullra belédfér.

Egyébként nem tudom, ebből mennyi a világrekord, de lehet, hogy te megdöntötted. Vagy legalábbis ezzel az itallal,lehet, hogy mindenképp te lettél az első, én nem tudom ezeket:D

De oké ,hogy mondjuk jól esett; vagy rekord lehet, de azért többet ne csináld:):):)

Ne játssz a fizikai állapotoddal;akkor ennyinek a megemésztésére megy el az egész energiád, és nagyon meg lesz terhelve, tehát ez nem jó.

Hosszútávon meg semmiképpen, de ha egyszeri alkalom volt, nem lesz bajod.

Meg pl nemtom, a vérnyomásod tekintetében hatott -e valamit, hogy volt-e valamilyen hatása; de egyébként arra is érdemes figyelni, de egyébként szal gondolom ha nem haltál meg rögtön, akkor már nem lesz bajod.

És valszeg amikor én ezt írom, már tök jól is vagy

De ha neadjisten mégsem, akkor jobbulást kívánok neked szeretettel.

És figyeljé, azér tartsd a mértéket; tehát nem 'mérték a vödör, tartó az asztal', úgymond, hanem rendesen. Ha már tele vagy, nem kell több; bármilyen italra vonatkozik ez. Nehogy rosszul legyél.

2020. ápr. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!