Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek dagadt vagyok?

Szerintetek dagadt vagyok?

Figyelt kérdés

Sokan mondják nekem, hogy hogy nagy a hasam meg kövér vagyok, családban is meg a haverok is. Kb fél év alatt 10 kg-t híztam 73ról 83ra. Meg azt is megkapom, hogy nem fogok tetszeni a lányoknak ilyen hassal + még azt, hogy sokat eszek egy nap. Ez soknak számít?:reggelire általában valamilyen édes péksüti, délelőtt egy zacskó chips vagy egy kis doboz keksz, ebédre általában én eszek a legtöbbet a családban, ha nem otthon eszek akkor vagy egy hamburgerezőben(nem meki,burgerking vagy kfc hanem rendes burgerezőben )vagy gyrososnál és ott általában duplahúsos hamburger vagy gyros tál, utána még szoktam nassolni(csoki, keksz). Vacsorára kényérből valami meleg kaját pl. melegszendvics 4 szelet kenyérből vagy bundáskenyér szintén 4 szelet, vagy néha hidegen eszem. Inni általában vizet vagy sprite-ot szoktam(néha kólát).

És még annyi, hogy 17 éves fiú vagyok 182 cm.

Ennyi idősen ilyen magasan sok a 83kg? Vagy ha nem mennyi az ideális?

(képet küldök privátban, ha szükséges)



2020. márc. 29. 21:13
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat eszel, de a súlyod még egész jó. Elvileg ha a centidből kivonsz 110- et akkor megkapod az ideális testtömegedet. Viszont az online súlykalkulátorok csak 100- at vonnak ki!!?
2020. jún. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Hát ez szerintem nem épp kövér de azért nem is kevés, én nem tudom hogy te mit akarsz de ha fogyni akarnál annyit kéne tenned h elhagyod a, nasikat, napi max 5ször étkezel és egészségesebb kajákat nem pedig hamburgert meg gyrost. Ez nem feltétlen csak a kilóidon segítene hanem az egészségedre is megóvná pl:reggelire lehet enni 1-2 szelet valamilyen kenyeret az belefér, de lehet enni tojásból készült kaját is vagy zabkását, tízóraira egy almát vagy valami gyümölcsöt vagy magvakat, ebédre meglehet enni egy tányér levest meg egy tányér másodikon is szerintem az belefér de mindenből mértékkel, uzsonnára szintén lehet valami gyümölcs vagy valamilyen turmisz is, vacsorára pedig lehet saláta vagy ehetsz mást is, az a lényeg h vacsorára ne egyél sokat, h ne feküdj meg a gyomrodat és nagyjából 8 ig be kéne fejezni az étkezésekez mert kell a gyomornak a 12 óra emésztési idő, örülök ha tudtam, segíteni nyugodtan írhatsz privibe is ha kell még tanács
2020. jún. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!