Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fájhat a hasam salátától?

Fájhat a hasam salátától?

Figyelt kérdés
Csirkés salátát ettem ma, amiben jégsaláta, paradicsom, lilahagyma és reszelt sajt volt egy kis joghurtos öntettel. Ezt kb. 6 óra körül ehettem, és most 1 órája elkezdett fájni a hasam ilyen késszúrás szerűen, és sokat is szellentek. Enyhült kicsit, de még mindig fáj a hasam és picit a gyomrom is. Lehet ez a salátától? Ugye nem hányom ki?

2020. ápr. 6. 21:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínű csak a sok zoldsegben levő rosttól puffadsz, ez nem okoz hányást, igyál vizet m, reggelre semmi bajod nem lesz :)
2020. ápr. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Remélem. Köszönöm a gyors választ:)
2020. ápr. 6. 21:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha a jégsaláta nem volt tökéletesen megmosva, akkor, akkor a joghurtos öntetet már kevés baktérium is képes megerjeszteni és mindez már csak a vastagbélbe jutva következik be.
2020. ápr. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most el kezdett jönni a savam, és fájni a gyomrom.:( kezdek félni:/
2020. ápr. 6. 22:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Ne idegeskedj, az csak rontani fog:(

Nyugodj meg, lélegezz mélyeket

Igyál egy pohár vizet, tereld el a figyelmed..aludj,nézz filmet

Jobb lesz az. Az is lehet,hogy nem ettől a salátától vagy rosszul,hanem eleve bekaptál valami vírust, de reméljük nem❤️

Remélem minden jó lesz,majd írj,hogy mi lett, persze csak ha gondolod

2020. ápr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jaj, Isten ments, hogy elkapjak valami vírust, szinte irtózok a hányástól, majdnem mindennap fertőtlenítek, kezet mosok rengetegszer, stb:D szerintem a refluxom nem barátkozott össze a salátával, ezért rosszalkodhat. De kezd jobb lenni:)
2020. ápr. 6. 22:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Ennek örülök! :D

Én is hasonló képen vagyok ezzel a hányásos dologgal...

Remélem jobban vagy!?

2020. ápr. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A hasfájás elmúlt, de viszont a gyomrom még mindig rosszalkodik. Most is felkeltem éjszaka arra, hogy fáj, mint minden éjszaka.:(
2020. ápr. 8. 02:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!