Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mikor szoktatok enni, mindig...

Mikor szoktatok enni, mindig ugyanakkor vagy amikor éhesek vagytok?

Figyelt kérdés
Én azt szoktam meg, hogy napi háromszori vagy négyszeri étkezés, de a munkám miatt sokszor csak napi kétszer tudtam enni, nyilván már farkaséhesen. Most a kijárási korlátozás miatt ez megint felborult, és például ma még nem ettem, mert nem volt rá időm. Itthonról dolgozom.
2020. ápr. 17. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyél.

Én a munkám miatt ettem napi 2x. Most, hogy itthon vagyok reggeli-ebéd-uzsonna-vacsora. Nem sokat, keveset, eleinte nagyon nem ment, mert már hozzá szoktam, hogy délben eszek meg késő este. De így sokkal kiegyensúlyozottabb vagyok, végre kicsit oda figyelhetek legalább erre. És nem tudom, mikor keltél, de délután negyed egykor már egyél. :)

2020. ápr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor ehes vagyok. Vagy ha unatkozom. Vagy ha szimplan olyan kedvem van. Nem igazan foglalkoztat a kajatema. Max ketszer eszem egy nap, vagy egyszer, de az idopont es az indok valtozo.
2020. ápr. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Metionin ***** válasza:
Amikor éhes vagyok és amikor van rá időm. Szóval a 2 halmaz metszetében.
2020. ápr. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha már rosszul vagyok, általában, igyekszem csak napi 1x enni. munkahelyen nem eszem, meg sehol sem, csak otthon tudok. én se ettem ma.
2020. ápr. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!