Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudtok esetleg 100%-osan...

Tudtok esetleg 100%-osan gluténmentes fehérjeport ajánlani nekem? (Tehát ami nyomokban SEM tartalmaz glutént).

Figyelt kérdés
Eddig a Biotech Usa Iso whey zeroját használtam, és arról azt is hittem, hogy gluténmentes (de eddig nem volt ez számomra releváns), viszont sajnos nemrég diagnosztizáltak cöliákiával és szeretnék tényleg nagyon odafigyelni a táplálkozásomra és meglepődve vettem észre, hogy a hátuljára rá van írva, hogy "glutén feldolgozó üzemben csomagolják". :( Tehát nem garantált. Ezért szeretnék valami mást találni, ami azért jó minőségű is :)

2020. ápr. 18. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Peakshop-ban nézz szét, szerintem ott van
2020. ápr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, nézegettem, de lehet én vagyok vak, de ott olyat nem találtam ami gluténmentes és laktózmentes is :( nekem sajnos mindkettő gond.
2020. ápr. 18. 20:32
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]

Tejsavóba nincs glutén, ebbe még nyomokban sincs jelölve

2020. ápr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Bzs03 ***** válasza:

Absorice az a legjobb. Vegan, tehat tejmentes is. Cöliákiás és tejérzékeny vagyok semmi bajom tőle és nagyon finom. Csokis a kedvencem de a vanilias is jo:)

Kb 2-3napon belül kihozzák

2020. ápr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszi a javaslatokat mindenkinek! Amugy erdekes a Bioteches feherje, mert elvileg ra van irva, higy “Glutenmentes az EU szabalyozasanak megfeleloen”, de aztan aprobetukkel a hatuljara ra van irva, hogy “glutent feldolgozo uzemben csomagoljak”.... 🙄 akkor most megis mi? :D Elnezest ha en vagyok ertetlen csak meg nagyon uj vagyok ebben a glutenmentes dietaban es egyelore meg csak tapogatozom, h akkor mit lehet es mit nem.... :/
2020. ápr. 19. 08:35
 9/9 Bzs03 ***** válasza:
Irok privatban
2020. ápr. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!