Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hány kilonak kell lenem, hogy...

Hány kilonak kell lenem, hogy elkezdjek zsirosodni?

Figyelt kérdés

74.3 kiló 184 centi mags vagyok 17F. Tehát magas vékony. 1 ével ezelőtt 63 kiló voltam szóval közel 11 kilót hiztam.

Hány kiló kell ahhoz hogy hasamon karomon elkezdjen zsír megjeleni?


2020. ápr. 19. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Már most is van, ami egyébként természetes.


Én 191cm magas vagyok nekem olyan 100-110-körül kezdett észrevehető lenni, most 135kg-vagyok. Mielőtt nem "híztam el" erő alig volt bennem, a 25-kilós zsákokat éppen csak elbírtam, most meg az 50-70 kilós zsákokat simán pakolom akár 8-órában, de a 150kg-súlyú dolgok se okoznak komolyabb gondot.

2020. ápr. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90-95 körül. De miért zsírt akarsz magadra, miért nem izmot??
2020. ápr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nincs lehetőségem kondi terembe járni zsirosodashoz meg csak zabálnom kell és már nem lennék vékony.

#1 Teis pálcika testalkatú voltál?

2020. ápr. 19. 14:39
 4/4 anonim ***** válasza:
Először igen,kb olyan 18-19 éves koromig, utána mivel volt egy majdhogynem konditeremnek mondható terem a suliban, és be is engedtek, így ott edzettem fel magam 72-ről 90-ig,a hasam rendesen kikockásodott,meg a lábam se volt pálcika de szinte csak hirtelen tudtam erőt kifejteni, tartósan semmit. Utána rájöttem hogy ez a gyúrás téma kur v@ára nem olyan egészséges mint aminek mondják, pedig semmit nem szedtem, így aztán 22-évesen teljesen abbahagytam, csak annyit mozgok ami a munkahelyen meg itthon szükséges.És érdekes módon azóta minden rendben van.
2020. ápr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!